Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3657: Igor na własne życzenie rozwali swoją rodzinę! Nie przyzna się Elżbiecie do zdrady - ZDJĘCIA

2023-07-06 22:28

W 3657 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) obudzi się w łóżku obok Judyty (Anna Dereszowska) po zdradzie, której się dopuści, bo za daleko zabrnie w dziennikarskim śledztwie! Niewiernego Nowaka natychmiast dopadną wyrzuty sumienia, że przespał się z właścicielką szkoły sztuk walki, by odkryć prawdę o śmierci jednego z zawodników. Nie będzie miał pojęcia, że Judyta prowadzi z nim perfidną grę. Po powrocie do Elżbiety (Paulina Chapko) w 3657 odcinku "Na Wspólnej" Igor usłyszy od żony pytanie o kochankę! Nagle dotrze do niego, że ukartowany romans rozbije mu rodzinę! Czy Ela dowie się o zdradzie Igora i czy mu wybaczy? Zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"Na Wspólnej" odcinek 3657 - środa, 12.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Fatalny romans Igora z Judytą w 3657 odcinku "Na Wspólnej" wymknie się Nowakowi spod kontroli! Żeby zdobyć zaufanie Bradeckiej i prowadzić dziennikarskie śledztwie w szkole sztuk walki Igor najpierw podawał się za kogoś innego. A kiedy Judyta zaczęła coś podejrzewać i i uknuła własną intrygę przeciwko Igorowi. Zrobiła z siebie ofiarę bandyckich porachunków męża i tak Nowak uległ fascynacji pięknej, ale piekielnie niebezpiecznej trenerki. Kolejne wezwanie Judyty o pomoc będzie miało dla Igora fatalne skutki.

W 3657 odcinku "Na Wspólnej" Nowak obudzi się w łóżku Judyty w mieszkaniu kochanki z gigantycznym poczuciem winy, że zdradził Elżbietę. I nie usprawiedliwi go nawet to, że będzie chciał rozwikłać zagadkę śmierci młodego chłopaka, trenującego w szkole Judyty i jej męża. Dręczony wyrzutami sumienia Igor nie zdoła spojrzeć Elżbiecie w oczy. A tym bardziej przyznać się do seksu z Judytą! Przeprosi tylko ukochaną, że ostatnio skupia się tylko na pracy i wraca do domu nad ranem.

To wyznanie tylko wzmoże czujność Elżbieta w 3657 odcinku "Na Wspólnej", która zbyt dobrze zna przeszłość Igora, by wierzyć, że nie kryje się za tym jakaś kobieta. Wprost zapyta męża o kochankę, o to, co go łączy z Judytą, jednak Igor zaprzeczy, że ma romans. Przebieg dziennikarskiego śledztwa Nowaka zaniepokoi też naczelnego Artura (Janusz Chabior). Zasugeruje on podwładnemu, że Bradecka może nim manipulować. Igor pojedzie do klubu, by zakończyć romans i dla dobra swojej rodziny zerwać znajomość z Judytą. Ale kochanka nie pozwoli mu odejść.

W kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" Elżbieta będzie miała coraz więcej wątpliwości co do Igora. Przeczucie podpowie jej, że mąż ją zdradza, dlatego będzie desperacko szukała dowodów niewierności.

Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany