Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3657: Igor pozna przerażającą prawdę o Judycie! Zakończy ich romans, ale kochanka nie pozwoli mu odejść - ZDJĘCIA

2023-06-24 18:16

W 3657 odcinku "Na Wspólnej" Artura (Janusz Chabior) zacznie niepokoić przebieg dziennikarskiego śledztwa Igora (Jakub Wesołowski) w sprawie śmierci Barta Jaworskiego. Naczelny ostrzeże Nowaka, iż Judyta (Anna Dereszowska) może nim manipulować, czym szybko otrzeźwi swojego dziennikarza. Po szokującym odkryciu w 3657 odcinku "Na Wspólnej" Igor postanowi zakończyć swój romans z podłą manipulatorką, ale Bradecka nie pozwoli mu odejść, gdyż zda sobie sprawę, że przerażająca prawda może wyjść na jaw! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3657 - środa, 12.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3657 odcinku "Na Wspólnej" romans Judyty i Igora będzie trwał w najlepsze. Do tego stopnia, że Nowak da się tak podejść cwanej Bradeckiej, że wyląduje z nią w łóżku, gdy "roztrzęsiona" kobieta zadzwoni do niego z dramatycznym apelem o pomoc. Oczywiście, dziennikarz rzuci wszystko i zjawi się w mieszkaniu właścicielki klubu sztuk walki, gdzie Bradecka kolejny raz weźmie go na litość. Tyle tylko, że tym razem zaciągnie go do łóżka, a wszystko po to, aby prawda o śmierci Bartka Jaworskiego nie wyszła na jaw! Szczególnie, że Judyta już będzie miała na oku kolejną ofiarę, którą okaże się starszy brat zmarłego, Oskar (Maciej Kosiacki). A gdy dowie się, że dziennikarz ponownie grzebie przy tej sprawie, to nie cofnie się przed niczym w 3657 odcinku "Na Wspólnej", aby zbić Igora z tropu! Tyle, że przejrzy ją ktoś inny!

W 3657 odcinku "Na Wspólnej" "zaangażowanie w pracę" Igora nie spodoba się Elżbiecie (Paulina Chapko), która będzie przekonana, że mąż ma kochankę! Wszystko przez to, że będzie już praktycznie nie widzieć się z Igorem, który ciągle będzie odbierał znikał i odbierał podejrzane telefony, a w 3657 odcinku "Na Wspólnej" w dodatku nie wróci na noc. Przebieg dziennikarskiego śledztwa Nowaka zaniepokoi również naczelnego, który zacznie mieć poważne obawy, czy aby Bradecka nie osaczyła Nowaka tak samo jak zmarłego Jaworskiego! Artur ostrzeże Igora, że z Judyty jest dobra manipulatorka i da mu jasno do zrozumienia, że również i on mógł paść jej ofiarą. Słowa naczelnego podziałają na dziennikarza jak magnes i natychmiast otrzeźwią naiwnego Nowaka!

Jeszcze w 3657 odcinku "Na Wspólnej" Igor zjawi się w klubie Judyty, aby definitywnie zakończyć ich romans. Oczywiście, Bradecka będzie "zaskoczona" postawą Nowaka, ale nie przestanie manipulować dziennikarzem, który będzie łykał każde jej słowo. Wszystko przez to, że właścicielka klubu sztuk walki tak go urobi, że Igor nie będzie w stanie jej się oprzeć, a Judyta nie pozwoli mu odjeść. Tym bardziej, że w 3657 odcinku "Na Wspólnej" Bradecka zda sobie sprawę, że w przeciwnym razie prawda o jej udziale w śmierci Bartka Jaworskiego wyszłaby na jaw, gdyż Nowak wie już zdecydowanie za dużo. Szczególnie, że Judyta już będzie urabiać swoją kolejną ofiarę i to również wśród rodziny Jaworskich!

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze