Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3657: Igor spędzi noc z Judytą! Elżbieta wyczuje, że ma kochankę - ZDJĘCIA

2023-06-23 13:42

W 3657 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) obudzi się w łóżku obok Judyty (Anna Dereszowska), z którą poprzedniego wieczoru będzie uprawiał namiętny seks. Nowak zjawi się w mieszkaniu Bradeckiej tuż po "rozpaczliwym" telefonie od właścicielki klub sztuk walki z prośbą o pomoc, co będzie oczywiście kolejnym elementem gry kobiety. W 3657 odcinku "Na Wspólnej" niewierny Igor wróci do domu i zacznie tłumaczyć się pracą, ale Elżbieta (Paulina Chapko) mu nie uwierzy! Marcinek będzie pewna, że ma kochankę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3657 - środa, 12.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3657 odcinku "Na Wspólnej" Igor po gorącym seksie z Judytą, obudzi się rankiem w jej sypialni. Zdradzamy, że Nowak wyląduje w mieszkaniu Bradeckiej tuż po tym jak właścicielka klubu sztuk walki, zadzwoni do dziennikarza z prośbą o pomoc. Wszystko przez to, że Judyta dowie się, że Igor już wie o Oskarze (Maciej Kosiacki), starszym bracie zmarłego Bartka Jaworskiego, u którego jego matka znajdzie dokładnie te same tabletki, co u młodszego syna i od razu zaalarmuje o tym Nowaka. Dziennikarz będzie chciał ostrzec chłopaka, ale wówczas w klubie już będzie czekała na niego Judyta, która będzie gotowa na wszystko, aby tylko nie wyszło na jaw to, że nie dość, że przyczyniła się do śmierci młodego Jaworskiego, to teraz jeszcze czyha na starszego! Już wtedy w 3654 odcinku "Na Wspólnej" Bradecka zaproponuje Nowakowi seks, ale ostatecznie dojdzie do niego 2 odcinki później!

W 3654 odcinku "Na Wspólnej" Igor nie zgodzi się na seks z Judytą i dalej zacznie drążyć sprawę śmierci Bartka Jaworskiego. Tym bardziej, że jego matka zawiadomi Nowaka, że Oskar wrócił do domu pobity i zacznie potwornie bać się o starszego syna. To sprawi, że Igor już nie odpuści i zjawi się przed klubem Bradeckiej, gdzie zdoła ostrzec chłopaka, ale ten zacznie mu grozić! A następnie w 3657 odcinku "Na Wspólnej" Igor odbierze telefon od roztrzęsionej Judyty, która zacznie błagać o pomoc. Oczywiście, Nowak rzuci wszystko i zjawi się w mieszkaniu Bradeckiej, którą natychmiast zacznie pocieszać. Do tego stopnia, że w końcu wylądują razem w łóżku!

Tuż po seksie z Judytą w 3657 odcinku "Na Wspólnej" Igor wróci do domu tak jakby nic się nie stało. Oczywiście, Nowak nie przyzna się Elżbiecie do zdrady, a jedynie przeprosi ją, że za bardzo przepadł w pracę, ale żona mu nie uwierzy! Tym bardziej, że Marcinek już wcześniej zwróciła uwagę na to, że Nowak nie poświęca uwagi ani jej, ani Julce (Maja Oświecińska), odbiera podejrzane telefony, a teraz jeszcze znika na całe noce. W 3657 odcinku "Na Wspólnej" Elżbieta nie będzie miała żadnych wątpliwości, że Igor ma kochankę i otwarcie zapyta o to męża. Tyle, że on oczywiście do niczego się nie przyzna! A wtedy zaczną wychodzić na jaw zaskakujące fakty o jego nowej kochance!

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Najnowsze

Materiał sponsorowany