Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3654: Igor zostawi Elżbietę dla Judyty! Zaproponuje mu seks - ZDJĘCIA

2023-06-21 20:20

W 3654 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) poświęci małżeństwo z Elżbietą (Paulina Chapko) dla krótkiego romansu z Judytą Bradecką (Anna Dereszowska), żeby rozwiązać zagadkę śmierci w klubie sztuk walki?! Znajomość Igora z podejrzaną Judytą stanie się coraz bardziej niebezpieczna. Zaniepokojona Ela, ale także córka Nowaka, Julka (Maja Oświecińska) już w 3654 odcinku "Na Wspólnej" zwrócą mu uwagę, że ostatnio prawie się nie widują. Podczas ostatniej randki z żoną Igor odbierze tajemniczy telefon i pojedzie do Judyty! Ta już otwarcie złoży mu propozycję seksu bez zobowiązań. Czy Igor się skusi? Zobacz ZDJĘCIA z "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3654 - czwartek, 6.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Małżeństwo Eli i Igora w 3654 odcinku "Na Wspólnej" zawiśnie na włosku! Nie dość, że Nowak znajdzie się w niebezpieczeństwie, bo Judyta już wie, że wcale nie nazywa się Czarek i tak naprawdę jest dziennikarzem tropiącym sprawę śmierci klienta jej klubu sztuk walki, to jeszcze Bradecka postanowi go uwieść. Przebiegła Judyta ukartuje wszystko tak, żeby w oczach Igora uchodzić za ofiarę. Dopalacze i narkotyki w klubie, śmierć brutalnie pobitego Bartka Jaworskiego, którego matka już dawno wskazała jako winną Judytę oraz powiązania właścicielki z bandytami, to wszystko sprawi, że Igor będzie musiał bardzo na siebie uważać. Ale Nowak nie zorientuje się w porę, że Judycie chodzi też o coś jeszcze, o to, żeby nakłonić go do zdrady!

O relacjach Igora z Judytą w 3654 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie miała pojęcia Elżbieta. Mimo to żona Nowaka i jego córka Julka wypomną mu, że ostatnio prawie go nie widują. Po upomnieniu od ukochanej Igor zabierze ją na randkę do kina, ale później sprawy przybiorą nieoczekiwany przebieg. Szybko otrzyma telefon od spanikowanej Jaworskiej, która odkryje u Oskara te same tabletki, które kiedyś brał zmarły syn Bartek. Dziennikarz wróci do klubu, by ostrzec chłopaka, że może skończyć tak jak Bartek.

Tam na Igora w 3654 odcinku "Na Wspólnej" będzie już czekała Judyta, która zaprosi go do swojej sypialni, otwarcie zaproponuje mu seks. Czy Nowa z niej skorzysta, żeby uśpić czujność Bradeckiej i wyciągnąć od niej co tak naprawdę dzieje się w jej klubie? To się okaże dopiero w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" na początku lipca.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze