Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3651: Weronika poświęci się dla córki! Nie powie o aborcji Antosi - ZDJĘCIA

2023-06-20 21:01

W 3651 odcinku "Na Wspólnej" Weronika (Renata Dancewicz) stawi się na przesłuchaniu w sprawie Alicji Gniewosz. Wszystko przez to, że pasażerka, którą Roztocka zabierze z czeskiej kliniki aborcyjnej, dostanie ataku szału i doprowadzi do groźnego wypadku, ale na szczęście skończy się jedynie na strachu. Tyle tylko, że nowa koleżanka Antosi (Gabriela Jeżółkowska) wspomni o Weronice w swoich zeznaniach, przez co Roztocka zostanie posądzona o pomoc w usunięciu ciąży. A oczywiście, chcąc chronić córkę, w 3651 odcinku "Na Wspólnej" Weronika okłamie funkcjonariuszy! Czym to się skończy? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3651 - poniedziałek, 4.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3651 odcinku "Na Wspólnej" Weronika będzie zeznawać w sprawie Alicji Gniewosz, która po ataku szału, przechwyci kierownicę i doprowadzi do groźnego wypadku. Zdradzamy, że Roztocka zgodzi się zabrać ze sobą nową koleżankę Antosi, która tak jak ona podda się aborcji w czeskiej klinice, ale szybko pożałuje swojej decyzji. I to nie tylko dlatego, że wspólnie z córką wyląduje w szpitalu, ale przede wszystkim, iż usunięcie ciąży przez Antosię może wyjść na jaw. I wcale się nie pomyli, bo mimo iż sama przyzna się do spowodowania wypadku, aby jak najszybciej zabrać córkę z placówki, to młoda Roztocka zdąży przyznać się do wszystkiego lekarce, a ich pasażerka wspomni jeszcze o prawniczce. Dlatego w 3650 odcinku "Na Wspólnej" Weronika otrzyma wezwanie na przesłuchanie już nie tylko w sprawie kolizji, ale pomocy w usunięciu ciąży!

W tym momencie w 3650 odcinku "Na Wspólnej" Roztocka kompletnie się załamie, gdyż zda sobie sprawę, że to może zaszkodzić nie tylko Antosi, ale również i jej. Prawniczka będzie świadoma tego, że za pomoc w dokonaniu aborcji może pójść siedzieć, a na dodatek stracić prawo do wykonywania zawodu. Mimo tego w 3651 odcinku "Na Wspólnej" Weronika postanowi do końca chronić córkę nawet własnym kosztem. Oczywiście, Roztocka zjawi się na przesłuchaniu i będzie zeznawać tyle, że ani słowem nie wspomni o usunięciu ciąży przez Antosię, bo sprytnie obejdzie funkcjonariuszy!

W 3651 odcinku "Na Wspólnej" Weronika nie przyzna się policjantom, co robiła za granicą w czasie usunięcia ciąży przez Antosię. Roztocka uniknie odpowiedzi na niewygodne pytanie, dzięki czemu nie wyda córki, a sama nie zostanie zatrzymana. Jednak wolność Weroniki nie potrwa długo, gdyż już w 3653 odcinku "Na Wspólnej" funkcjonariusze odnajdą Roztocką w szpitalu, gdzie prawniczka zjawi się wspólnie z córką na wizycie u nefrologa i zabiorą ją na kolejne przesłuchanie! Co tym razem z niego wyniknie? Tego przekonamy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze