Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3644: Tragiczny finał usunięcia ciąży przez Antosię! Po ataku paniki dojdzie do wypadku - ZDJĘCIA

2023-06-05 21:05

W 3644 odcinku "Na Wspólnej" Antosia (Gabriela Jeżółkowska) usunie ciążę w czeskiej klinice aborcyjnej. Na miejscu córka Weroniki (Renata Dancewicz) zapozna koleżankę (Monika Janik), która poprosi Roztockie o podwózkę do Warszawy. Oczywiście, w 3644 odcinku "Na Wspólnej" prawniczka zgodzi się pomóc, ale szybko pożałuje swojej decyzji. Wszystko przez to, że w pewnym momencie dziewczyna dostanie straszliwego ataku paniki i doprowadzi do straszliwego wypadku! Czy Antosia i Weronika przeżyją? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3644 - wtorek, 20.06.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3644 odcinku "Na Wspólnej" Roztockie dotrą do Czech, gdzie Weronika osobiście przywiezie córkę, aby mogła dokonać aborcji nieuleczalnie chorego płodu. Mimo iż babcia Antosi nie pochwali decyzji wnuczki, to ta gdy dowie się, że dziecko urodzi się z wrodzoną wadą genetyczną i być może nie dożyje porodu to kompletnie się załamie. Badania prenatalne potwierdzą u płodu zespół Patau, ale lekarze nie zdecydują się wykonać aborcji, gdyż stwierdzą, iż życiu matki nic nie zagraża, mimo iż wyniki Roztockiej wcale nie będą zadowalające. A wszystko przez to, że nefrolodzy ogromnie będą bali się konsekwencji prawnych i tego, iż również zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. To sprawi, że w 3640 odcinku "Na Wspólnej" Antosia posunie się do ostateczności i zdecyduje się zażyć tabletki poronne, które będą zagrażać jej życiu, ale Weronika w porę ją zatrzyma!

W 3640 odcinku "Na Wspólnej" Roztocka zrozumie, że sprawy zaszły już za daleko i postanowi pójść za radą Agnieszki (Katarzyna Walter). Weronika nie będzie chciała stracić dziecka przez niechcianą ciążę, dlatego przejrzy ulotki zagranicznych klinik aborcyjnych i sama wybierze dla Antosi placówkę w Czechach. W 3644 odcinku "Na Wspólnej" Roztocka usunie ciążę, a po zabiegu zostanie z matką w hotelu, gdzie z samego rana zaczepi je koleżanka Antosi z sali. Dziewczyna poprosi Weronikę o podwózkę do Warszawy, na co prawniczka oczywiście się zgodzi, ale szybko zrozumie, że to był błąd!

W trakcie podróży w 3644 odcinku "Na Wspólnej" koleżanka Antosi nagle dostanie ataku paniki i złapie za kierownicę, czym doprowadzi do groźnego wypadku! Roztockie i ich pasażerka wylądują w szpitalu, ale na szczęście nic poważnego się im nie stanie i będą mogły wrócić do domu. Weronika postanowi jak najszybciej zabrać córkę z placówki, aby nie wydało się, że Antosia dokonała aborcji. W tym celu Roztocka przyzna się do spowodowania kolizji tyle tylko, że w 3644 odcinku "Na Wspólnej" córka pokrzyżuje jej plany, gdyż już zdąży przyznać się lekarzom, że dzień wcześniej poroniła..

Na Wspólnej, odcinki 3627-3630. Tragiczne zaręczyny Seby i Roksany u Hebla. Koniec małżeństwa Zakościelnych
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany