Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3652: Igor zdradzi Elżbietę z Judytą! Weźmie Nowaka na litość - ZDJĘCIA

2023-06-19 13:25

W 3652 odcinku "Na Wspólnej" zaniepokojony Igor (Jakub Wesołowski) zacznie wypytywać Judytę (Anna Dereszowska) o napaść przed klubem. Oczywiście, Bradecka rzuci podejrzenie na swojego byłego męża, którego rzekomo wyrzuci za handel dopalaczami, czego onanie będzie pochwalać. Na potwierdzenie swoich słów pokaże Nowakowi spreparowane nagranie, na którym zrobi z siebie ofiarę. W 3652 odcinku "Na Wspólnej" Igorowi zrobi się żal Judyty i natychmiast zacznie ją pocieszać. Tyle tylko, że niewinne uściski szybko zamienią się w zdradę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3652 - wtorek, 4.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3652 odcinku "Na Wspólnej" Igor nie ochłonie po ostatniej napaści na Judytę przed klubem sztuk wali. Mimo iż Bradecka wyrzuci dziennikarza, gdy odkryje kim tak naprawdę jest i dla kogo pracuje, to Nowak tak łatwo nie odpuści, gdyż wciąż nie będzie pewny, co i kto tak naprawdę doprowadził do śmierci Bartka Jaworskiego. Co prawda, właścicielka zacznie go przekonywać, że młody chłopak zginął przez Bociana (Łukasz Pawlak), który dostarczał mu nielegalne suplementy i właśnie za to wyleciał z klubu i teraz się mści, ale Igor do końca w to nie uwierzy i zacznie obserwować ośrodek Judyty. Jednak, gdy stanie się świadkiem napadu na właścicielkę w 3649 odcinku "Na Wspólnej" to nabierze już większej pewności!

Tym bardziej, że w 3652 odcinku "Na Wspólnej" Nowak zjawi się u Bradeckiej, aby wypytać ją o szczegóły napaści. Oczywiście, Judyta dalej będzie brnęła w swoją grę i rzuci podejrzenie na swojego byłego męża, aby Igor nie domyślił się, że miała udział w śmierci Bartka Jaworskiego. Właścicielka klubu sztuk walki zacznie wmawiać dziennikarzowi, że Bocian chciał zemścić się na niej za to, że wyrzuciła go za handel dopalaczami, czego ona stanowczo nie pochwaliła. A na potwierdzenie swoich słów w 3652 odcinku "Na Wspólnej" pokaże Nowakowi nagranie, na którym będzie widać jak trener ją szantażuje, a nawet bije! Wówczas Igorowi zrobi się naprawdę żal "biednej" Judyty, która w tym momencie osiągnie swój cel!

Oczywiście, w 3652 odcinku "Na Wspólnej" Igor zacznie natychmiast pocieszać "zrozpaczoną" Judytę. Nowak obejmie Bradecką troskliwym ramieniem, ale z pozoru niewinny uścisk szybko zamieni się w coś więcej. Nagle dziennikarz i właścicielka klubu zaczną się całować, przez co Igor zdradzi Elżbietę (Paulina Chapko). A po wszystkim wróci do żony tak jakby nic się nie stało! I to tuż po całej aferze z Ulą (Julia Jurek), która zakocha się w przyjacielu Kamila (Kazimierz Mazur), w czasie, gdy jej ojciec będzie przebywał na odwyku, ale niestety bez wzajemności. Tyle tylko, że romans z Judytą nie skończy się jedynie na pocałunkach, gdyż w 3654 odcinku "Na Wspólnej" Bradecka otwarcie zaproponuje mu seks! A wszystko tylko po to, aby nie uchronił kolejnego chłopaka przed śmiercią!

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Najnowsze