Na Wspólnej

Na wspólnej, odcinek 3649: Wypadek Judyty! Igor rzuci się na pomoc, ale będzie już za późno - ZDJĘCIA

2023-06-13 12:16

Igor (Jakub Wesołowski) świadkiem wypadku Judyty (Anna Dereszowska) w 3649 odcinku "Na Wspólnej"! Nowak uwikłał się w niebezpieczne śledztwo zmarłego Bartka, w które zamieszana jest Bradecka i osoby z jej klubu sztuk walki. Na własne oczy zobaczy napad na kobietę, kradzież i zastraszenie! Judyta w 3649 odcinku "Na Wspólnej" będzie wyglądała na przerażoną, dlatego zmartwiony Igor rzuci się na ratunek, zacznie jej pomagać, otoczy opieką, ale nie przewidzi, że sprawa ma drugie dno. Judyta jeszcze bardziej uwikła dziennikarza w spiralę kłamstw i spisków.

"Na Wspólnej" odcinek 3649 - środa, 28.06.2023, o godz. 20.15 w TVN

Igor stanie się świadkiem przerażających scen wypadku Judyty w 3649 odcinku "Na Wspólnej". Nowak nie do końca wiedział na co się pisze, kiedy postanowił zaangażować się w sprawę śmierci Bartka. Dziennikarz przyjął fałszywą tożsamość Czarka i zapoznał się z właścicielką klubu sztuk walki, gdzie miała miejsce zbrodnia. Chociaż oficjalna wersja przyczyny śmierci młodego Jaworskiego to przedawkowanie narkotyków, Igor dość szybko odkrywa kolejne elementy układanki. Zaczepiani przez niego ludzie udają, że nie znali Bartka, przy czym prawda jest zupełnie inna. Śledztwo nabierze tempa, a nieoczekiwany zwrot akcji wydarzy się w 3649 odcinku "Na Wspólnej".

Właśnie wtedy Judyta urządzi Igorowi aferę, wykrzyczy mu w twarz, że doskonale wie kim jest i dla kogo pracuje. Bradecka zorientuje się w całej sytuacji węszenia dziennikarza i nawet odegra ustawioną scenkę z Bocianem (Łukasz Pawlak), bo przewidzi, że Nowak ją obserwuje i podsłuchuje. Prawdziwa kulminacja nastąpi jednak w 3649 odcinku "Na Wspólnej" kiedy to właścicielka klubu walk wyrzuci Nowaka na ulicę i zakaże mu zbliżać się do jej interesu. Mężczyzna zacznie więc z ukrycia obserwować biznes Bradeckiej i tym sposobem stanie się świadkiem napadu na kobietę! 

Igor uratuje pobitą i okradzioną Judytę w 3649 odcinku "Na Wspólnej"

Kiedy Nowak będzie się chował, a Judyta wyjdzie sama z klubu, w ciemności zacznie zmierzać do auta, nagle ktoś na nią napadnie! Bradecka zostanie okradziona i pobita, a kiedy Igor zorientuje się, co się dzieje, będzie już za późno. Niemniej jednak, od razu rzuci się pomóc, odprowadzi Judytę z powrotem do klubu i tam dojdzie do niespodziewanego wybuchu emocji. Dojdzie do pocałunku właścicielki klubu z Igorem, a namiętna scena udowodni, że coś między nimi zaiskrzyło. Czy to tylko kolejna gierka Judyty, która sama skrywa wiele sekretów? Nowak straci nad sobą panowanie i to może być największy błąd. 

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze