Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3646: Judyta przechytrzy Igora! Nigdy nie pozna prawdy o śmierci Bartka? - ZDJĘCIA

2023-06-05 16:36

W 3646 odcinku "Na Wspólnej" Judyta (Anna Dereszowska) odegra przed Igorem (Jakub Wesołowski) scenkę, aby wrobić Bociana (Łukasz Pawlak) w śmierć Bartka. Właścicielka klubu sztuk walki wyjawi dziennikarzowi, że zwolniła trenera, gdy dowiedziała się, że dostarcza on klientom nielegalne suplementy, przez które zmarł młody Jaworski. Następnie w 3646 odcinku "Na Wspólnej" Bradecka spróbuje sprowokować Bocianowskiego, aby ją zaatakował tylko po to, aby Nowak uwierzył w jej wersję zdarzeń. Z jakim skutkiem? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3646 - czwartek, 22.06.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3646 odcinku "Na Wspólnej" Judyta postanowi załatwić Igora jego własną bronią! Wszystko przez to, że Bradecka odkryje, że Nowak wcale nie jest Czarkiem, za którego się podaje tylko dziennikarzem, który próbował wyciągnąć z niej informacje o śmierci jednego z jej klientów. Zdradzamy, że Igor podsłucha nietypową rozmowę właścicielki klubu sztuk walki z trenerem, gdy policja urządzi nalot w jej lokalu, co nie ujdzie uwadze Judyty. Tym bardziej, że Nowak wciąż będzie drążył temat skatowanego Bartka Jaworskiego, co już w ogóle wzbudzi jej czujność. Z tego względu Bradecka postanowi przeszukać rzeczy dziennikarza w czasie, gdy będzie brał prysznic, przez co w 3642 odcinku "Na Wspólnej" szybko odkryje kim tak naprawdę jest!

W 3644 odcinku "Na Wspólnej" Bradecka zdecyduje się przechytrzyć dziennikarza i wykorzysta do tego Bociana. Tym bardziej, że Nowak natknie się na niego przed klubem. Trener przekaże Igorowi paczkę z próbkami rzekomych suplementów, a chwilę później Judyta poinformuje go, że Bocianowski właśnie stracił pracę za dostarczanie jej klientom nielegalnych substancji. Właścicielka klubu spróbuje przekonać dziennikarza, że to właśnie one doprowadziły do śmierci Bartka, który zażywał narkotyki. Przy okazji w 3644 odcinku "Na Wspólnej" Bradecka postanowi wybielić się w oczach Nowaka i zrobi z siebie ofiarę w jego oczach, obwiniając o wszystkie afery byłego męża!

W 3644 odcinku "Na Wspólnej" Judyta postanowi dokończyć dzieła i ostatecznie pogrążyć Bociana w oczach Nowaka. Tym bardziej, że właścicielka klubu sztuk walki dostrzeże, że dziennikarz przysłuchuje się ich rozmowie, w czasie której zdecyduje się sprowokować trenera. Bradecka zacznie krzyczeć wniebogłosy, że nie da się zaszantażować, czym od razu wzbudzi zainteresuje Igora. Tuż po spięciu Judyty i Bociana w 3644 odcinku "Na Wspólnej" zaintrygowany dziennikarz nabierze podejrzeń i postanowi śledzić trenera. Do czego to doprowadzi? Czy Igor kiedykolwiek pozna prawdę o śmieci Bartka? A może podstęp Bradeckiej jednak się uda? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3627-3630. Tragiczne zaręczyny Seby i Roksany u Hebla. Koniec małżeństwa Zakościelnych
Najnowsze

Materiał sponsorowany