Na Wspólnej

Na Wspólnej. Anna Dereszowska dołącza do obsady! Judyta mocno namiesza w życiu Igora - ZDJĘCIA

2023-05-30 13:51

W 3634 odcinku "Na Wspólnej" widzowie zobaczą na ekranie Annę Dereszowską, która wcieli się w postać Judyty Bradeckiej! Gwiazda "Lulu" i "Złotopolskich" dołączy do obsady uwielbianego serialu TVN, w którym zagości na dłużej i sporo zmieni w życiu Igora (Jakub Wesołowski). W 3634 odcinku "Na Wspólnej" Nowak zainteresuje się tematem zamordowanego Bartka, o którego śmierć jego matka zacznie obwiniać właśnie nową bohaterkę, właścicielkę klubu sztuk walki. Oczywiście, dziennikarz osobiście przyjrzy się sprawie, a w czasie jego śledztwa wyjdą na jaw zaskakujące fakty! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Anna Dereszowska w obsadzie "Na Wspólnej"! Kogo zagra i kiedy pojawi się na ekranie?

W 3634 odcinku "Na Wspólnej" do obsady dołączy Anna Dereszowska. Znakomita aktorka, której ogromną sławę przyniosła rola starszej posterunkowej Kaliny Fatalskiej w "Złotopolskich", a także tytułowej "Lulu" w nowej produkcji Polsatu, tym razem przeniesie się do TVN-u, gdzie zagra w innym uwielbianym serialu! Dereszowska wcieli się w postać Judyty Bradeckiej, właścicielki klubu sztuk walki, w którym na śmierć zostanie pobity Bartek. Zrozpaczona matka chłopca pójdzie z tą sprawą do Igora, który od razu zaciekawi się sprawą i już w 3634 odcinku "Na Wspólnej" zacznie zbierać potrzebne materiały!

W 3634 odcinku "Na Wspólnej" Igor dowie się od Sławka (Mariusz Słupiński), że śmierć Bartka miała związek z narkotykami. Nowak zacznie przeglądać zdjęcia zamordowanego chłopaka i szybko zda sobie sprawę, że był on zakochany w właściciele klubu. Dziennikarz niezwłocznie skontaktuje się z Bradecką i już w 3636 odcinku "Na Wspólnej" zjawi się w jej szkole walki, gdzie trenował chłopak. Oczywiście, Igor nie ujawni swoich prawdziwych danych i poda się za niejakiego Czarka, którego Judyta od razu zacznie zachęcać do wspólnych treningów, a on długo nie będzie się opierał i skorzysta z jej propozycji dla dobra sprawy.

W 3634 odcinku "Na Wspólnej" Nowak pojawi się na pogrzebie zamordowanego Bartka i ze zdumieniem odkryje, że nie przyszedł na niego nikt z jego ukochanego klubu sportowego. Wówczas zaskoczony Igor postanowi wrócić do szkoły Judyty, w którym zjawią się również uzbrojeni policjanci z nakazem przeszukania. Jednak w 3638 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że w klubie Bardeckiej nie odnaleziono żadnych dopalaczy, ale Nowak będzie przekonany, że właścicielka klubu i jej pracownicy ukrywają jakąś tajemnicę, gdyż nie będą chcieli rozmawiać na temat zamordowanego chłopca. Oczywiście, dziennikarz zdecyduje się odkryć ich sekret, ale jego plan wymknie się spod kontroli, gdy Judyta przeszuka jego rzeczy i odkryje kim tak naprawdę jest! Wówczas sprawy skomplikują się jeszcze bardziej...

Na Wspólnej, odcinki 3627-3630. Tragiczne zaręczyny Seby i Roksany u Hebla. Koniec małżeństwa Zakościelnych
Najnowsze