Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3657: Elżbieta odkryje prawdę o kochance Igora! Niewierny Nowak będzie kłamał żonie w żywe oczy - ZDJĘCIA

2023-06-27 12:45

Elżbieta (Paulina Chapko) będzie już wiedziała o kochance męża w 3657 odcinku "Na Wspólnej"! Nie da się zwieść kolejnym tłumaczeniom i zapewnieniom. Fakt będzie taki, że Igor (Jakub Wesołowski) przestał myśleć o najbliższych, ciągle gdzieś znika i odbiera dziwne telefony. Elżbieta zacznie mieć serdecznie dość zwodzenia i niepewności. Rzuci mężowi w twarz, że ma kochankę! Oczywiście, Nowak w 3657 odcinku "Na Wspólnej" natychmiast uruchomi lawinę wyjaśnień i wymówek. Zacznie łgać jak największy oszust i to w żywe oczy!

"Na Wspólnej" odcinek 3657 - środa, 12.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Elżbieta już od jakiegoś czasu podejrzliwie patrzy na Igora. Wie dobrze, co może oznaczać jego wieczne "zapracowanie" i znikanie nie wiadomo gdzie i z kim. Podejrzenia kobiety będą oczywiście trafne, bo dziennikarz faktycznie zagalopował się w śledztwie w sprawie śmierci Barta Jaworskiego. Nowak nadużył swoich kompetencji i możliwości, co zauważy sam naczelny Artur (Janusz Chabior). Igor wszedł w romans z Judytą (Anna Dereszowska), właścicielką klubu sztuk walki, bo miał wyciągnąć z niej prawdę o tym, co naprawdę wyczynia się w klubie. Szkoda tylko, że nie zauważył, że Bradecka zaczyna nim manipulować i specjalnie wszystko układa tak, by ona także wychodziła na zagubioną ofiarę, a nie na mózg operacji. 

Elżbieta w 3657 odcinku "Na Wspólnej" nie wytrzyma i zrobi mężowi ostrą aferę. Wprost wyrzuci mu, że ma kochankę, że przestał angażować się w życie rodziny i zaniedbuje obowiązki. Znika gdzieś, nie wiadomo gdzie i z kim i wciąż odbiera dziwne telefony. Kobieta zacznie mieć serdecznie dość tej sytuacji, ale w zamian usłyszy stek kłamstw. Igor nie przyzna się do romansu, zapewni, że wszystko się ułoży, ale słowa Elżbiety dadzą mu do myślenia. 

Igor spróbuje zakończyć romans z Judytą w 3657 odcinku "Na Wspólnej" 

Nowak przemyśli słowa Elżbiety i naczelnego Artura. Zacznie bardziej trzeźwo patrzeć na sprawę z Bradecką i postanowi dalej nie ryzykować. I tak już posunął się za daleko w uwodzeniu Judyty. Kiedy w 3657 odcinku "Na Wspólnej" postanowi zerwać romans, wycofać się ze schadzek z właścicielką klubu walk, ta znów zastosuje swoje sztuczki! Tym bardziej, że kobieta zacznie polować na starszego brata zmarłego w jej klubie chłopaka i tym razem dorwać Oskara (Maciej Kosiacki). Poczuje, że Nowak jest za blisko prawdy, sprawy wymykają się spod kontroli, więc mocniej przyciśnie dziennikarza i użyje kolejnych manipulacji do zatrzymania męża Elżbiety. Dziennikarskie śledztwo Igora chyba go przerośnie. 

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Najnowsze