Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3656: Ola urodzi syna w strasznych okolicznościach! Szczęście Zimińskich nie potrwa długo - ZDJĘCIA

2023-07-03 20:30

W 3656 odcinku "Na Wspólnej" poród Oli (Marta Wierzbicka) wzbudzi ogromne przerażenie Danki (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl), którzy wieści o tym, że ich córka rodzi dostaną od znienawidzonego zięcia, Alana Novaka (Jakub Wiszniewski). Ani przez chwilę Zimińscy nie będą w stanie opanować nerwów, że podczas porodu wydarzy się jakaś tragedia, że Oli coś może grozić. Odetchną z ulgą dopiero kiedy w 3656 odcinku "Na Wspólnej" Ola po porodzie sama się do nich odezwie, przekaże rodzicom, że ma zdrowego synka! Niestety pozorny spokój i szczęście Zimińskich zniszczy znów porywczy Alan i awantura, którą wywoła!

"Na Wspólnej" odcinek 3656 - wtorek, 11.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Poród Oli w 3656 odcinku "Na Wspólnej" wywoła panikę Danki i Marka, którzy oczywiście nie będą mogli być z najmłodszą córką w tak ważnej chwili. Decyzją Alana, pod którego silnym wpływem od samego początku trwania związku jest Ola, ich dziecko ma się urodzić w Londynie. Mimo, że Zimińscy marzyli o tym, żeby towarzyszyć Oli, wspierać ją podczas porodu i już po narodzinach pierwszego dziecka, Alan postanowił, że pomoc teściów jest zbędna.

Niestety kiedy zacznie się poród Oli w 3656 odcinku "Na Wspólnej" Danka i Marek będą zdani tylko na wiadomości, które łaskawie przekaże im Alan. Myśli Danusi będą krążyły tylko wokół córki, tego, czy partner jest dla niej wsparciem w czasie porodu. Po tym co wyrabiał Alan podczas pobytu w Polsce, jaką rozróbę urządził podczas "baby shower" Oli, jak ją poniżał, wbrew jej woli poznał płeć dziecka i przekazał ją całej rodzinie, po wybuchowym tyranie będzie się można spodziewać wszystkiego.

Nic dziwnego, że w 3656 odcinku "Na Wspólnej" przestraszani Zimińscy odetchną z ulgą dopiero gdy Ola zadzwoni do nich wieczorem na czacie i przekaże, że urodziła zdrowego syna.  Ale radość Danki i Marka nie potrwa długo. Co prawda ojciec Oli dojdzie do wniosku, że po narodzinach wnuka jest w stanie pogodzić się z Alanem, zapomnieć wyskoki zięcia, ale zaraz potem narzeczony Oli wytnie kolejny numer. Zdecyduje, że syn dostanie imię po nim i nie uzna sprzeciwu Oli. Tak wybuchnie kolejna awantura u Zimińskich, która doprowadzi do tego, że Danka i Marek będą jeszcze bardziej drżeli ze strachu co czeka Olę przy takim furiacie jak Alan. 

Listen on Spreaker.
Najnowsze