Na Wspólnej

Na Wspólnej znika z ramówki TVN! Jeden odcinek mniej w tygodniu

2023-08-01 9:36

Dla wszystkich fanów "Na Wspólnej" mamy złe wieści! TVN nie pokaże 3676 odcinka ich ulubionego serialu w planowanym terminie, a na dodatek pozostawi wszystkich w wielkim napięciu, gdyż przerwie emisję w najbardziej kluczowym momencie! To właśnie wtedy Elżbieta (Paulina Chapko) w końcu dowie się o romansie Igora (Jakub Wesołowski) z Judytą (Anna Dereszowska), ale na reakcję Nowaka widzowie będą musieli poczekać! Stacja zdecydowała się na nagłe zmiany w ramówce, w wyniku których w jednym tygodniu "Na Wspólnej" pojawi się na antenie nie 4, a 3 razy w tygodniu! Skąd ta zmiana? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Dlaczego nie będzie "Na Wspólnej" we wtorek 15.08.2023 roku o stałej porze w TVN?

Niestety, widzowie "Na Wspólnej" będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż nie zobaczą 3676 odcinka swojego ulubionego serialu we wtorek 15.08.2023 roku o godzinie 20.15 w TVN! Pojawił się ku temu ważny powód, dlatego stacja zdecydowała się na nagłe zmiany w ramówce, w wyniku których zabraknie jednego odcinka "Na Wspólnej" w tygodniu i to jeszcze w najważniejszym momencie! A to dlatego, że w 3675 odcinku, który widzowie zobaczą normalne w poniedziałek 14.08.2023 o stałej porze Elżbieta w końcu utwierdzi się w tym, że Igor ma kochankę i postanowi od niego odejść! Tyle tylko, że Nowak dowie się o tym z SMS-a, gdyż przez cały dzień Judyta nie pozwoli odebrać mu telefonu! Jednak widzowie nie zobaczą, jaka będzie na to reakcja Nowaka w kolejnym 3676 odcinku "Na Wspólnej", który powinien być wyemitowany we wtorek! Dlaczego?

We wtorek 15.08.2023 roku TVN nie pokaże 3676 odcinka "Na Wspólnej" o godzinie 20.15 z uwagi na 2 ważne święta - Wojska Polskiego, a także Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny! Mimo iż stacja przyzwyczaiła widzów, że działa nieco inaczej niż konkurencyjne TVP czy Polsat, gdyż nie dość, że pokazuje nowe odcinki uwielbianego serialu przez całe wakacje, to również niekiedy emituje je także w święta i dni wolne od pracy, tak teraz postanowiła inaczej! I tak 15.08.2023 roku o godzinie 20.00, a więc w czasie, gdy normalnie leci "Na Wspólnej", stacja pokaże dramat psychologiczny "Skazani na Shawshank". Dlatego TVN musiał zdecydować się na zmianę i na ten 1 dzień zmienił swoją ramówkę, przez co premierowe odcinki pojawią się nie 4, a 3 razy w tygodniu!

Jednak wszystkich widzów "Na Wspólnej" uspokajamy, gdyż zmiana w ramówce TVN nastąpi wyłącznie w tym jednym tygodniu, a w poprzednich i kolejnych stacja będzie pokazywać normalnie po 4 odcinki o stałej porze! A na 3676 odcinek "Na Wspólnej" fani też nie będą musieli czekać długo, gdyż zostanie on wyemitowany już w środę 16.08.2023 roku o stałej porze. A wcześniej z pewnością pojawi się na platformie Player, ale za dostęp do niego będzie trzeba zapłacić.

Na Wspólnej, odcinki 3663-3666 ZWIASTUN. Dramatyczny powrót Anny Kolendy. Weronika wplącze się w kolejny romans
Najnowsze