Na Wspólnej. Rozwód Zuzy i Kamila! Uwierzy, że miał romans z Kariną. Hoffer znów zacznie pić - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej. Rozwód Zuzy i Kamila! Uwierzy, że miał romans z Kariną. Hoffer znów zacznie pić - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Rozwód Zuzy i Kamila! Uwierzy, że miał romans z Kariną. Hoffer znów zacznie pić - ZWIASTUN

2021-02-04 14:26

W "Na Wspólnej" ziści się największy koszmar Kamila Hoffera (Kazimierz Mazur), którego szefowa, Karina Król (Patrycja Soliman) oskarży o gwałt! Nawet Zuza (Małgorzata Socha) odwróci się od męża, bo zacznie podejrzewać go o romans z Kariną. A żądna zemsty za odrzucenie szefowa posunie się jeszcze dalej! Nic dziwnego, że w 3171 odcinku "Na Wspólnej" Kamil znów zacznie pić. A do tego Zuza zagrozi mu rozwodem. Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

Czy Zuza i Kamil z "Na Wspólnej" się rozwiodą? Szefowa Karina go zniszczy!

Oskarżenia o gwałt w "Na Wspólnej" to część zemsty Kariny na Kamilu, który ją odtrącił i wybrał rodzinę. Okrutny odwet rozpocznie w 3168 odcinku "Na Wspólnej" kiedy zbawi go do swojego gabinetu i upozoruje próbę gwałtu. Jak to zrobi? Zapewni Hoffera, że chce porozmawiać, żeby doszło między nimi do zgody. Po chwili jednak przechodzący korytarzem Adamski (Tomasz Piątkowski) usłyszy wołanie o pomoc!

Gdy wpadnie do gabinetu zobaczy przerażoną dyrektorkę w poszarpanym ubraniu i pochylonego nad nią Kamila! Karina w 3168 odcinku "Na Wspólnej" będzie miała Hoffera w garści! I to w chwili kiedy do Polski wróci z Paryża Zuza z Ulą (Sherazade Wolff).

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 87: Marek zostanie z dziećmi bez Uli. Odbierze wstrząsający telefon od żony. Zrobi się niebezpiecznie

Zaraz potem Kamil trafi na przesłuchanie na posterunek policji. W 3169 odcinku "Na Wspólnej" wróci do Zuzy w środku nocy. Nawet nie zdąży wytłumaczyć co tak się naprawdę stało. W szpitalu Hoffer zapyta szefową dlaczego kłamie i oskarża go o coś, czego nie zrobił. W odpowiedzi Król w 3169 odcinku "Na Wspólnej" po raz kolejny odegra napastowaną ofiarę. Jej wspólnik Adamski nagra całą sytuację.

Dojdzie do tego, że od Kamila w 3171 odcinku "Na Wspólnej" odwróci się nie tylko Zuza, ale także Ula i koledzy z pracy. Wreszcie straci cierpliwość. Gdy dojdzie do konfrontacji z Kariną, szefowa stwierdzi, że cieszy ją nieszczęście lekarza. Zapowie też kolejny atak.

Przez Karinę w 3171 odcinku "Na Wspólnej" Kamil znów zacznie pić! To Roman (Waldemar Obłoza) znajdzie syna kompletnie pijanego. Przekona go, że ma dla kogo żyć. Tymczasem Zuza w 3172 odcinku "Na Wspólnej" niespodziewanie przyjedzie do Warszawy. Zjawi się w szpitalu i poprosi o spotkanie z dyrektor Kariną Król. W gabinecie podejmie mocno ryzykowną grę. Zapyta czy ona i Kamil mieli romans!

Na Wspólnej. Rozwód Zuzy i Kamila! Uwierzy, że miał romans z Kariną. Hoffer znów się stoczy - ZWIASTUN

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1564: Tajemnica Budzyńskiego, której nie zna nawet Magda! Zwariował na punkcie innej kobiety

A później w 3177 odcinku "Na Wspólnej" będzie jeszcze gorzej, bo dojdzie do konfrontacji Kamila z Kariną w obecności prawników. Król da do zrozumienia, że to ona jest tu ofiarą i poskarży się,że Hoffer chciał ją wykorzystać już podczas delegacji.

W Zuzie w 3177 odcinku "Na Wspólnej" zasieje to ziarnko niepewności. Niepokój narośnie kiedy znajdzie opróżnioną butelkę wódki, którą Kamil zostawi w mieszkaniu. Niestety Hoffera czeka proces z Kariną o próbę gwałtu. Poza tym szefowa uprzedzi kardiochirurga, że nie ma on prawa wykonywać operacji. Zawzięta w 3178 odcinku "Na Wspólnej" rozkaże Adamskiemu zeznawać w sądzie przeciwko Hofferowi.

Na Wspólnej odc. 3177. Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur), Karina Król (Patrycja Soliman), Weronika (Renata Dancewicz)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3177. Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur), Karina Król (Patrycja Soliman), Weronika (Renata Dancewicz)
Na Wspólnej odc. 3169. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur), Ula (Sherazade Wolff)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3169. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur), Ula (Sherazade Wolff)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze