Na Wspólnej, odcinek 3150: Kamil w łóżku z szefową. Karina złoży mu niemoralną propozycję - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3150: Kamil w łóżku z szefową. Karina złoży mu niemoralną propozycję - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3150: Kamil w łóżku z szefową. Karina złoży mu niemoralną propozycję - ZWIASTUN

2020-12-29 20:49

W 3150 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) prześpi się z Kariną (Patrycja Soliman) na służbowym wyjeździe?! Po rozstaniu z Zuzą (Małgorzata Socha), która znów wyjechała do Szwajcarii, szefowa Kamila nie da za wygraną! Będzie chciała uwieść go wykorzystując do tego nie tylko córkę Ulę (Sherazade Wolff), ale także konferencję znanych kardiochirurgów. Właśnie tam w 3150 odcinku "Na Wspólnej" Kamil odniesie sukces, a później znajdzie w swoim łóżku Kamilę. W prowokującej pozie szefowa zaproponuje mu seks! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3150 - poniedziałek, 4.01.2021, o godz. 20.15 w TVN

Kamil zdradzi Zuzę z Kariną w 3150 odcinku "Na Wspólnej"? Szefowa Hoffera od dawna ma ochotę na romans, a awansowanie go na ordynatora oddziału kardiochirurgii ma jej w tym pomóc. W końcu ze względu na karierę w szpitalu zdolny lekarz zrezygnował z wyjazdu z żoną i Ulą do Szwajcarii. Karina bez trudu przekonała go, że nie może zaprzepaścić takiej szansy! Z dnia na dzień w "Na Wspólnej" dyrektorka szpitala będzie coraz bardziej zafascynowana Kamilem. I nie umknie jej uwadze, że między Hofferami ciągle dochodzi do awantur, bo Kamil nie będzie chciał dołączyć na stałe do Zuzy.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Aż wreszcie w 3150 odcinku "Na Wspólnej" Kamil i Karina wyjadą razem na konferencję medyczną, na której będzie wielu kardiochirurgów. Hoffer będzie tam wygłaszał przemówienie. Po udanym wystąpieniu, docenionym przez wybitnych specjalistów z jego dziedziny, największych sław kardiologii także Karina znajdzie sposób, żeby pogratulować lekarzami.

Wieczorem w 3150 odcinku "Na Wspólnej" Karina odwiedzi Kamila w jego hotelowym pokoju, pod pretekstem pożyczenia ładowarki do telefonu. Zaproponuje też, by uczcili jego sukces drinkiem. Choć dobrze wie, że Hoffer est alkoholikiem i nałóg omal nie zniszczył mu życia. Kamil odmówi, lecz szefowa nie zrezygnuje tak łatwo.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1556: Ula przyzna się Bartkowi co strasznego zrobiła w Australii. Zdradziła męża z innym? WIDEO

Kiedy on na chwilę wyjdzie do łazienki, Karina w 3150 odcinku "Na Wspólnej" wpakuje mu się do łóżka. Rozłoży się w wyzywającej pozie, by dać mu do zrozumienia, że ma ochotę na coś więcej. Z miejsce zaproponuje mu seks w tajemnicy przez Zuzą! Zaskoczony Kamil delikatnie, ale stanowczo odmówi. Wyraźnie wyjaśniając, że nie chce żadnego romansu, a zdrada Zuzy wprost nie mieści mu się w głowie! Karina nie przyjmie jednak tego do wiadomości. W 3150 odcinku "Na Wspólnej" nie zaciągnie Kamila do łóżka, ale wymyśli inny plan jak go zdobyć!

Najnowsze