Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3689: Ola odbierze psycholowi Alanowi syna! Poprosi o pomoc Czerskiego - ZDJĘCIA

2023-08-30 9:01

W 3689 odcinku "Na Wspólnej" Oli (Marta Wierzbicka) w końcu uda się spotkać z Czerskim (Mariusz Zaniewski), którego poprosi, aby reprezntował ją w sądzie przeciwko Alanowi (Jakub Wiszniewski)! Tym bardziej, że Zimińska nie tylko postanowi odejść od psychola, ale również odebrać mu syna i na stałe zamieszkać w Polsce. Oczywiście, w 3689 odcinku "Na Wspólnej" Mariusz zgodzi się zostać adwokatem Oli, ale jednocześnie zda sobie sprawę, że trudno będzie mu pokonać Novaka, który tak jak on będzie prawnikiem! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3688 - środa, 13.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3689 odcinku "Na Wspólnej" uporczywość Oli przyniesie zamierzony skutek, gdyż Zimińskiej wreszcie uda się spotkać z Czerskim. A to tylko dlatego, że córka Danki (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl) poda Alanowi tabletki nasenne, dzięki którym w końcu uda jej się wymknąć z domu wspólnie z synem, bez obawy, że Novak kolejny raz ich powstrzyma, jak robił to do tej pory. Wszystko przez to, że Alan nałogowo będzie śledził i kontrolował swoją partnerkę, przez co najpierw uniemożliwi jej jakikolwiek kontakt z prawnikiem, a następnie ich spotkanie, co posunie Olę do ostateczności! W 3688 odcinku "Na Wspólnej" Zimińska wyjdzie z domu, a w swój plan wtajemniczy jedynie Daniela (Michał Tomala) i Adę (Nikola Czarniecka), u których się zatrzyma!

Następnie w 3689 odcinku "Na Wspólnej" w końcu umówi się na spotkanie z Czerskim i poprosi go, aby poprowadził jej sprawę przeciwko Alanowi. Szczególnie, że Zimińska będzie chciała nie tylko odejść od Novaka, ale również zabrać mu dziecko, którym z resztą i tak się nie zajmuje, a na dodatek na stałe zamieszkać w Polsce. Oczywiście, Mariusz w 3689 odcinku "Na Wspólnej" zgodzi się reprezentować Olę w sądzie, ale jednocześnie zrozumie, że z Alanem wcale nie pójdzie mu łatwo, gdyż tak jak on również będzie prawnikiem i to w dodatku nie byle jakim! Jednak to wcale nie zniechęci Czerskiego, a wręcz przeciwnie, gdyż adwokat jeszcze chętniej podejmie rękawice!

Dopiero po spotkaniu z Czerskim w 3689 odcinku "Na Wspólnej" Ola skontaktuje się z Danką i opowie jej o swoim planie. Oczywiście, Zimińska będzie mogła liczyć na pełne wsparcie rodziców tym bardziej, że Danka i Marek już zdążą poznać się na narzeczonym córki. A po zniknięciu Oli i ich wnuka jeszcze bardziej poznają agresywną naturę Alana i na własne oczy przekonają się, do czego jest zdolny! Tym bardziej, że Novak będzie oskarżał ich o spisek z córką od samego początku, co mu się nie spodoba i stanowczo im to zademonstruje!

Na Wspólnej, odcinki 3678-3681 ZWIASTUN. Bednarczuk pozna przerażająca prawdę o Rafale. Zdradziecki Igor zawalczy o rodzinę
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze