Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3682: Ola wróci do Zimińskich! Wyciągnie pieniądze i zabierze syna od Alana

2023-08-22 22:28

W 3682 odcinku "Na Wspólnej" Ola (Marta Wierzbicka) sprawi Dance (Lucyna Malec) i Markowi (Grzegorz Gzyl) wyjątkową niespodziankę! Ukochana Alana (Jakub Wiszniewski) zabierze ze sobą syna i narzeczonego i zjawi się u rodziców akurat w momencie powrotu Zimińskiej ze wspólnego i szokującego wyjazdu z Bednaruczk (Izabela Dąbrowska). Tyle tylko, że powrót Oli w 3682 odcinku "Na Wspólnej" wcale nie będzie inny, gdyż również będzie skrywał za sobą tajemnicę! Jednak w przypadku Zimińskiej będzie chodziło o pieniądze! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3682 - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3682 odcinku "Na Wspólnej" Danka wróci z weekendowego wyjazdu z Teresą, w czasie którego nauczycielki poznają przerażającą prawdę o Rafale (Maciej Konopiński). Zimińska i Bednarczuk udadzą się do Sopotu, gdzie będzie mieszkać była żona narzeczonego Teresy i jego córka, którą jak się okaże porzuci przed laty! Tyle tylko, że wówczas wyjdzie na jaw, że kobieta okłamała Rafała w sprawie ojcostwa, dlatego mężczyzna porzucił je obie. A gdy narzeczony Bednaruczuk wszystko im wyjaśni, to nauczycielki wrócą do domów, gdzie na Dankę w 3682 odcinku "Na Wspólnej" będzie już czekała miła niespodzianka w postaci niezapowiedzianej wizyty Oli i Alana z synkiem!

W 3683 odcinku "Na Wspólnej" Zimińscy po raz pierwszy zobaczą swojego wnuka na żywo. Co prawda, Danka i Marek widzieli malucha tuż po urodzeniu przez kamerkę internetową, ale teraz na żywo będą mogli nacieszyć się jego widokiem. Tyle tylko, że ich szczęście nie potrwa długo, gdy dowiedzą się, a konkretniej Marek, że ich córka również skrywa jakąś tajemnicę. Oczywiście, Zimińscy będą świadomi tego, że w związku Oli i Alana nie dzieje się najlepiej, a Novak nie angażuje się w opiekę nad synem, ale w 3682 odcinku "Na Wspólnej" wyjdą na jaw nowe zaskakujące fakty! A to dlatego, że Zimińska poprosi ojca o pieniądze, po czym ukradkiem zniknie z mieszkania rodziców wspólnie z synem, nie informując wcześniej o niczym narzeczonego!

W 3682 odcinku "Na Wspólnej" Ola w trakcie spaceru z synkiem będzie próbowała się gdzieś dodzwonić, ale niestety jej się to nie uda, gdyż Alan zorientuje się, że ukochana zniknęła wraz z dzieckiem! Oczywiście, Novak szybko je odnajdzie, a co gorsza uprzedzi Zimińską, przez co nie uda jej się skontaktować z tym, z kim chciała. Tyle tylko, że Ola tak łatwo się nie podda i nie ustąpi w swoich próbach i już w 3687 odcinku "Na Wspólnej" podejmie kolejną, która na szczęście zakończy się powodzeniem. Ale jej finał będzie o wiele bardziej tragiczny...

W 3687 odcinku "Na Wspólnej" Ola ponownie wymknie się z mieszkania rodziców, ale tym razem już bez synka! Zimińska będzie przekonana, że w ten sposób Alan o niczym się nie dowie, ale mocno się przeliczy, gdyż i tym razem Novak odnajdzie ją na dziedzińcu. Wówczas między kochankami dojdzie do burzliwej awantury, w efekcie której w 3687 odcinku "Na Wspólnej" Ola już nie wytrzyma i uderzy Alana! A to dlatego, że partner nie pozwoli jej odejść i zacznie szarpać, w związku z czym Zimińska będzie musiała się bronić. I w końcu stanowczo postawi się Novakowi i pierwszy raz to nie ona będzie jego ofiarą!

Na Wspólnej, odcinki 3678-3681 ZWIASTUN. Bednarczuk pozna przerażająca prawdę o Rafale. Zdradziecki Igor zawalczy o rodzinę
Listen on Spreaker.
Najnowsze