Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3688: Spisek Zimińskich przeciwko Alanowi! Narzeczony Oli dokona szokującego odkrycia - ZDJĘCIA

2023-08-25 9:25

W 3688 odcinku "Na Wspólnej" Ola (Marta Wierzbicka) poda Alanowi (Jakub Wiszniewski) tabletki nasenne, aby wspólnie z synem wymknąć się z domu. Zimińska wtajemniczy w swój plan jedynie Daniela (Michał Tomala) i Adę (Nikola Czarniecka), ale Novak będzie przekonany, że ukochana jest w zmowie z własnymi rodzicami! W 3688 odcinku "Na Wspólnej" Alan oskarży Dankę (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl) o spisek z matką swojego dziecka i pokaże przyszłym teściom do czego tak naprawdę jest zdolny! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3688 - środa, 13.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3687 odcinku "Na Wspólnej" Ola podejmie kolejną próbę wyjścia z mieszkania Zimińskich i spotkania się z prawnikiem, ale niestety kolejny raz zakończy się ona niepowodzeniem. Wszystko przez to, że Alan nie uwierzy partnerce w umówioną wizytę u ginekologa, gdy będzie chciał, aby wspólnie zajęli się sprawami wesela i postanowi ją śledzić. I w ten sposób odkryje, że ukochana umówiła się z Czerskim (Mariusz Zaniewski) i od razu oskarży ją o zdradę. Tyle tylko, że w tym momencie Ola już nie wytrzyma i uderzy Alana, gdyż nie będzie w stanie więcej znieść przemocy psychicznej, którą wobec niej stosuje. Szczególnie, że jeszcze w mieszkaniu zabroni jej łykać psychotropy, gdy będzie karmić jego syna i zacznie ją krytykować, przez co jej cierpliwość w końcu się skończy. Niestety, plan Zimińskiej nie wypali, ale już w 3688 odcinku "Na Wspólnej" podejmie następną próbę, która w końcu zakończy się sukcesem!

W 3688 odcinku "Na Wspólnej" Zimińska poda Novakowi środki nasenne, dzięki czemu niepostrzeżenie będzie mogła wymknąć się z domu wspólnie z synkiem. Oczywiście, w pierwszej chwili Ola nie wtajemniczy w swój plan Danki i Marka, a jedynie Daniela i Adę, u których uda jej się znaleźć schronienie. Jednak tuż po wybudzeniu się Novak odkryje zniknięcie partnerki wspólnie z ich dzieckiem i ostro się wkurzy. Tym bardziej, że w 3688 odcinku "Na Wspólnej" Alan będzie przekonany, że Ola działa w zmowie z rodzicami, których oskarży o spisek! I na nic będą tłumaczenia Zimińskich, gdyż Novak i tak w nie nie uwierzy. A na dodatek zaprezentuje przyszłym teściom swoją agresywną naturę, której wcześniej w aż takim stopniu jeszcze nie mieli okazji doświadczyć...

W 3689 odcinku "Na Wspólnej" Oli w końcu uda się spotkać z Mariuszem, którego poprosi, aby reprezentował ją w sądzie przeciwko Alanowi. A to dlatego, że Zimińska będzie chciała pozbawić partnera praw opieki do dziecka, którym z resztą i tak w ogóle się nie interesuje i na stałe zostać w Polsce. Oczywiście, Czerski zgodzi się zostać jej prawnikiem, choć zda sobie sprawę, że będzie czekała go trudna batalia z Novakiem, który również będzie adwokatem. Dopiero wtedy w 3689 odcinku "Na Wspólnej" Ola skontaktuje się z Danką, której opowie o swoich planach wobec Alana. A niedługo później Zimińscy osobiście przekonają się, do czego zdolny jest agresywny Novak..

Na Wspólnej, odcinki 3678-3681 ZWIASTUN. Bednarczuk pozna przerażająca prawdę o Rafale. Zdradziecki Igor zawalczy o rodzinę
Najnowsze