Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3676: Elżbieta nie wybaczy Igorowi kolejnej zdrady! Nie zatrzyma już żony - ZDJĘCIA

2023-08-04 9:35

W 3676 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) ruszy w szaleńczą pogoń do domu, ale nie będzie miał już czego szukać. A to dlatego, że Elżbieta (Paulina Chapko) dowie się o kolejnym romansie męża i zdąży się już od niego wyprowadzić przed jego powrotem. W 3676 odcinku "Na Wspólnej" Nowak nie zastanie już żony w mieszkaniu, ale za namową Artura (Janusz Chabior) postanowi o nią zawalczyć. Igor zjawi się przed siedzibą fundacji, ale Elżbieta już nie będzie chciała z nim rozmawiać, czym da mu jasno do zrozumienia, że drugiej szansy już nie dostanie! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3676 - środa, 16.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3676 odcinku "Na Wspólnej" Igor natychmiast wróci do domu po otrzymaniu od żony szokującej wiadomości, że odchodzi! SMS od Elżbiety od razu otrzeźwi Igora, który skróci swój namiętny wyjazd z kochanką (Anna Dereszowska) i w mgnieniu oka zjawi się z powrotem w mieszkaniu, ale w środku nie zastanie już Elżbiety. Na miejscu będzie czekać na niego wyłącznie wściekła Julka (Maja Oświecińska), która oświadczy ojcu, że zrozpaczona mama odeszła! Wówczas Igor nie będzie miał żadnych wątpliwości, że Elżbieta dowiedziała się o jego romansie i natychmiast zjawi się w pracy. I intuicja go nie zwiedzie, gdyż w 3676 odcinku "Na Wspólnej" Artur przyzna, że wygadał się o jego romansie! Oczywiście, naczelny zacznie go przepraszać, ale przede wszystkim każe mu zawalczyć o żonę!

Oczywiście, w 3676 odcinku "Na Wspólnej" dziennikarz pójdzie za radą naczelnego. Nowak zjawi się przed siedzibą fundacji, ale Marcinek nie będzie chciała, ani go oglądać, ani tym bardziej z nim rozmawiać! Szczególnie, że nie będzie to pierwsza zdrada Igora, który w przeszłości już wdał się w romans z Wiktorią (Jadwiga Gryn) i również nie chciał się do tego przyznać, gdyż Elżbieta poznała prawdę od samej zainteresowanej! I nie inaczej będzie tym razem, gdyż Nowak ani słówkiem nie pisnął, że połączyło go z Bradecką coś więcej, ale wszystko i tak wyszło na jaw za sprawą Artura! Dlatego w 3676 odcinku "Na Wspólnej" Igor już nie będzie miał czego szukać, gdyż Elżbieta da mu jasno do zrozumienia, że kolejnej szansy już nie dostanie!

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Igor zrozumie, że stracił wszystko. Kompletnie załamany Nowak zjawi się u Kamila (Kazimierz Mazur), któremu w końcu przyzna się, że zdradził Elżbietę, a tym samym powtórzył dokładnie jego scenariusz. Oczywiście, nauczony doświadczeniem Hoffer poradzi mu, aby robił wszystko, żeby ją odzyskać, ale Marcinek wciąż nie będzie chciała go widzieć. I to nie tylko ona, gdyż w 3677 odcinku "Na Wspólnej" na stronę macochy przejdzie również Julka, która wyprowadzi się od ojca. Z kolei Judyta postanowi dokończyć dzieła i ostatecznie załatwić Oskara (Maciej Kosiacki), przez co przysporzy mu kolejnych kłopotów...

Na Wspólnej, odcinek 3668: Tadeusz zdradzi Darię! Julka pozna kochankę Igora
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze