Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3677: Igor straci córkę! Po zdradzie Julka przejdzie na stronę macochy - ZDJĘCIA

2023-07-29 17:07

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) zapłaci najwyższą cenę za swój romans z Judytą (Anna Dereszowska) i zostanie z niczym! Ela (Paulina Chapko) w końcu dowie się o zdradzie Nowaka z Bradecką i od niego odejdzie, a w ślad za nią pójdzie i Julka (Maja Oświecińska). W 3677 odcinku "Na Wspólnej" rodzona córka zostawi Igora i przeprowadzi się do Eli! Julka będzie wolała już mieszkać ze swoją macochą niż ze zdradzieckim ojcem, który rozwali ich rodzinę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3677 - czwartek, 17.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Igor zostanie zupełnie sam, ale zrobi to wyłącznie na własne życzenie. Nowak wplącze się w romans z właścicielką klubu sztuk walki, którą Jaworska (Emilia Michalska) będzie posądzać nie tylko o śmierć syna Bartka, ale również próbę pozbycia się Oskara (Maciej Kosiacki). Szczególnie, że chłopak podzieli los swojego poprzednika, będzie zażywał nielegalne substancje i wyląduje w szpitalu, ale Bradecka tak zbajeruje dziennikarza, że nawet przez myśl mu nie przejdzie, że może winna! I choć Artur (Janusz Chabior) ostrzeże go przed manipulantką, to Igor będzie pod takim jej urokiem, że nie będzie w stanie jej się oprzeć. I nie dość, że zdradzi z nią Elę, to jeszcze wyjedzie na romantyczny weekend, który w 3677 odcinku "Na Wspólnej" będzie miał dla niego tragiczne konsekwencje!

Już w 3675 odcinku "Na Wspólnej" Ela dowie się o romansie Igora z Judytą, gdyż przyjaciela wsypie sam Artur! Marcinek tak go przyciśnie, że naczelny powie jej, że Nowaka z Bradecką połączyło coś więcej niż tylko dziennikarskie śledztwo. Wówczas zrozpaczona Ela spakuje swoje rzeczy i postanowi odejść od niewiernego męża, który jak tylko się o tym dowie, to wróci, ale zastanie już żony w domu. W 3676 odcinku "Na Wspólnej" będzie czekała na niego jedynie wściekła Julka, ale gdy Nowakowi nie uda się pogodzić z Marcinek, to straci również i ją, gdyż rodzona córka nie będzie chciała mieć nic wspólnego ze zdradzieckim ojcem, który zniszczył ich rodzinę!

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Julka również wyprowadzi się od Igora i zamieszka z Elą. Córka Nowaka będzie wolała mieszkać z macochą niż z niewiernym ojcem, który nie dość, że wda się w romans z Judytą, to jeszcze nawet mu ją przedstawi. Oczywiście, Igor ani słowem nie wspomni, że Julce, że Bradecka to jego kochanka, gdyż przedstawi ją wyłącznie jako właścicielkę klubu sztuk walki, ale prawda w końcu i tak wyjdzie na jaw! I tego w 3677 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie mogła wybaczyć mu ani żona, ani nawet córka, przez co Nowak zostanie zupełnie z niczym! A Judyta dokończy swoje dzieła...

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Najnowsze