Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3671: Oskar zacznie szantażować Judytę! Posunie się do ostateczności - ZDJĘCIA

2023-07-21 13:31

W 3671 odcinku "Na Wspólnej" Oskar (Maciej Kosiacki) wyląduje w szpitalu po przedawkowaniu dopalaczy. Oczywiście, o sprawi szybko dowie się Igor (Jakub Wesołowski), który zjawi się na miejscu i zacznie wypytywać chłopaka o szczegóły, ale zacznie zasłaniać się niepamięcią. Tyle tylko, że w 3671 odcinku "Na Wspólnej" Oskar doskonale będzie wiedział, że substancje odurzające przekazała mu Judyta (Anna Dereszowska), którą zacznie szantażować! Wówczas Bradecka będzie mogła zrobić już tylko 1! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3671 - poniedziałek, 7.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3671 odcinku "Na Wspólnej" Igor zjawi się w szpitalu u Oskara, którego badania wykażą, że miał we krwi domieszkę dopalaczy. Oczywiście, wyniki nie zdziwią Nowaka, który już w trakcie wspólnego treningu z chłopakiem dostrzeże, że jest wyjątkowo nadpobudliwy i agresywny i wcale się nie pomyli, gdyż nieco później dostanie rozpaczliwy telefon od Jaworskiej (Emilia Michalska) z prośbą o pomoc. A to dlatego, że wściekły Oskar zacznie demolować mieszkanie i niszczyć wszystko, co spotka na swojej drodze, przez co Igor ruszy na ratunek. I tak w 3671 odcinku "Na Wspólnej" potwierdzą się jego podejrzenia, dlatego zacznie wypytywać chłopaka o szczegóły, ale ten nic mu nie zdradzi!

W 3671 odcinku "Na Wspólnej" Nowak zacznie dociekać, od kogo Oskar dostał środki odurzajace, ale chłopak będzie zasłaniał się niepamiecią. Jednak bokser doskonale będzie wiedział, że za wszystkim stoi Judyta, która również odwiedzi go w szpitalu. Tyle, że wtedy role się odwrócą, bo to Oskar zacznie szantażować właścicielkę klubu sztuk walki i zażąda od niej pieniędzy za milczenie! Wówczas w 3671 odcinku "Na Wspólnej" Bradecka się wścieknie, gdyż zda sobie sprawę, że niebawem prawda o dopalaczach, które przyczyniły się do śmierci Bartka Jaworskiego i o mały włos nie zabiły Oskara może wyjść na jaw! W tym momencie Judycie zacznie się palić grunt pod nogami, przez co będzie ona miała już tylko 1 wyjście!

W 3671 odcinku "Na Wspólnej" Judyta zaproponuje Igorowi namiętny weekend za miastem, gdyż zrozumie, że to jedyny sposób, aby odwieść dziennikarza od tej sprawy! Tym bardziej, że Nowak będzie już i tak dużo wiedział, a nie pozwoli sobie, aby odkrył jeszcze więcej. I na jej szczęście w 3671 odcinku "Na Wspólnej" naiwny Igor oczywiście zgodzi się na jej propozycję i wyjedzie z kochanką, kolejny raz zdradzając Elżbietę (Paulina Chapko), którą dopiero co zapewniał, że tylko ona się dla niego liczy. I znów temu zaprzeczy! A Judyta odniesie kolejne zwycięstwo!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze