Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3669: Szokujące odkrycie Igora w klubie Judyty. Nowak przyłapie naćpanego Oskara - ZDJĘCIA

2023-07-12 21:44

W 3669 odcinku "Na Wspólnej" Igor przyłapie Oskara (Maciej Kosiacki) na dziwnym zachowaniu w klubie Judyty (Anna Dereszowska). Nowak nie będzie miał wątpliwości, że chłopak coś ukrywa i też zażywa podejrzane substancje. To od narkotyków i śmierci Bartka Jaworskiego zaczęło się jego dziennikarskie śledztwo, które potem wymknęło się spod kontroli. W 3669 odcinku "Na Wspólnej" Igor zobaczy Oskara w podejrzanym i bardzo złym stanie. Późniejsze wydarzenia tylko potwierdzą jego obawy.

"Na Wspólnej" odcinek 3669 - środa, 2.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Igor w 3669 odcinku "Na Wspólnej" na własne oczy przekona się, że zachowanie Oskara zwiastuje wielkie kłopoty. Starszy brat zmarłego Bartka Jaworskiego będzie wydawał się oszołomiony i odurzony. Kiedy Nowak zawita do klubu sztuk walki Jowity, wpadnie na chłopaka i nie będzie miał wątpliwości, że coś ten zażył. Nowak od początku dziennikarskiego śledztwa wie, że w klubie dochodzi do dziwnych rzeczy, a Bradecka tylko udaje niewiniątko. Pech zechciał, że Nowak trafił na godną przeciwniczkę, bo kobieta okazała się na tyle cwana, że wkręciła go w romans. Skusiła mężczyznę, któremu coraz trudnej wyplątać się z zawiłej sytuacji. Przecież wcale nie miał zamiaru odwracać się od Elżbiety (Paulina Chapko) i Julki (Maja Oświecińska). 

Naćpany Oskar straci nad sobą panowanie w 3669 odcinku "Na Wspólnej" 

Kiedy Igor będzie chciał poświęcić czas żonie, nagle w 2669 odcinku "Na Wspólnej" dostanie podejrzany telefon od wystraszonej Judyty. Bradecka zacznie błagać o pomoc, bo podobno Oskar wpadnie w szał i zacznie niszczyć wszystko, co spotka na swojej drodze. Brat zmarłego Bartka Jaworskiego ewidentnie się pogubi, straci nad sobą panowanie i stanie się zagrożeniem. Czy Bradeckiej na pewno będzie chodziło o ochronę i pomoc? Może znów pokaże się od najgorszej strony i w chory sposób postara się usidlić Nowaka i odwrócić jego uwagę od szokujących wydarzeń w klubie? Jedno jest pewne. Dziennikarz w 3669 odcinku "Na Wspólnej" nie zostawi próśb Bradeckiej bez odpowiedzi. Uda się na ratunek kobiecie i na własne oczy przekona się, że Oskar stracił kontrolę nad sobą i swoim życiem. Nowak odkryje coraz więcej dziwnych faktów na temat interesu Bradeckiej i podejrzanych działań. 

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze