Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3677: Judyta załatwi Oskara! Igor dowie się o makabrycznym odkryciu Jaworskiej

2023-07-27 13:59

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Judyta (Anna Dereszowska) postanowi zemścić się na Oskarze (Maciej Kosiacki), który po przedawkowaniu dopalaczy trafi do szpitala. Co prawda, chłopak nie zdradzi Igorowi (Jakub Wesołowski), że to ona dostarczyła mu nielegalne substancje, ale w zamian zacznie szantażować właścicielkę klubu sztuk walki i zażąda od niej pieniędzy! Ale w 3677 odcinku "Na Wspólnej" Bradecka da Oskarowi jasno do zrozumienia, że tylko ona może stawiać warunki i nieźle go urządzi! A na Jaworską (Emilia Michalska) spadnie kolejny dramat! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3677 - czwartek, 17.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Oskar na własnej skórze przekona się, do czego zdolna jest Judyta! Chłopak przedawkuje dopalacze, w efekcie czego już w trakcie treningu będzie nadzwyczaj pobudzony, co od razu zwróci uwagę Igora, ale Bradecka natychmiast utnie ich rozmowę, aby Nowak nie dowiedział się prawdy. Jednak nieco później do dziennikarza zadzwoni przerażona Jaworska, gdyż okaże się, że Oskar wpadł w szał i niszczy wszystko, co spotka na swojej drodze. Oczywiście, Igor rzuci się na ratunek, a chłopak wyląduje w szpitalu, gdzie w jego krwi lekarze znajdą domieszkę nielegalnych substancji. Wówczas Nowak zacznie dociekać, skąd one się u niego wzięły, ale Oskar nic mu nie zdradzi. I w 3677 odcinku "Na Wspólnej" przekona się, że to był błąd!

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Judyta i Igor już wrócą z romantycznego wyjazdu za miasto, gdzie Bradecka zabierze Nowaka, aby nie dowiedział się niczego więcej w sprawie Oskara. Tym bardziej, że chłopak zacznie ją szantażować i zażąda od niej pieniędzy za milczenie, przez co właścicielka klubu sztuk walki znajdzie się potrzasku. Oczywiście, w trakcie wypadu Judyta nie pozwoli odbierać kochankowi żadnych telefonów, ale gdy Igor dowie się, że Ela (Paulina Chapko) już wie o jego romansie, to zostawi Bradecką i wróci do domu. Z kolei właścicielka klubu sztuk walki w 3677 odcinku "Na Wspólnej" wcieli w życie swój chory plan zemsty na Oskarze, który będzie miał skończyć jak Bartek Jaworski!

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Jaworska dokona makabrycznego odkrycia przed swoim blokiem. Przerażona kobieta od razu skontaktuje się z Igorem i zaalarmuje dziennikarza, że ktoś podrzucił jej nieprzytomnego i ciężko pobitego Oskara, który dopiero co zdążył wyjść ze szpitala. Oczywiście, nie trudno się domyślić, że będzie to sprawka Judyty, o czym będzie przekonana również matka Bartka, która już wcześniej uczulała Nowaka przed Bradecką i nie miała żadnych wątpliwości, że to właśnie ona stoi za śmiercią jej syna! A teraz w 3677 odcinku "Na Wspólnej" postąpi dokładnie tak samo w przypadku Oskara! Ale czy dziennikarz w końcu to uwierzy? Czy wreszcie dotrze do niego, że Judyta to pozbawiona skrupułów manipulantka i tyranka? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Najnowsze