Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3669: Roma zdobędzie dowody przeciwko Marcie! Nagra rywalkę z szefem - ZDJĘCIA

2023-07-18 14:19

W 3669 odcinku "Na Wspólnej" weekendowy program śniadaniowy Marty (Joanna Jabłczyńska) i Tomka (Paweł Dobek) okaże się wielkim sukcesem stacji. Dlatego sam prezes Barański (Arkadiusz Głogowski) osobiście pogratuluje Leśniewskiej, a w ramach podziękowania zaprosi ją na wspólny lunch. W 3669 odcinku "Na Wspólnej" Marta przyjmie propozycję, a wychodzącą dziennikarkę z szefem nagra Gęba, będący w zmowie z Romą (Julia Kamińska). Oczywiście, Tomek przekaże nagranie Lenarskiej, która już będzie wiedziała, co z nim zrobić. Ale wtedy wydarzy się coś, czego nikt nie będzie się spodziewał! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3669 - środa, 2.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3669 odcinku "Na Wspólnej" stacja Marty będzie miała, co świętować, gdyż jej pierwszy poranny śniadaniowy program weekendowy, który poprowadzi Leśniewska z Gębą okaże się wielkim sukcesem. A to dlatego, że w studiu pojawi się wyjątkowo kłopotliwy gość, dodatkowo podburzany i motywowany przez Romę, która w ten sposób będzie chciała pozbyć się rywalki z telewizji. Tyle, że ostatecznie to Tomek, z którym Lenarska i tak będzie w zmowie, gdyż znajdzie tam zatrudnienie tylko dzięki niej, bo specjalnie wybierze mu marnych kontrkandydatów, wygra to starcie. Dlatego już w 3669 odcinku "Na Wspólnej" posypią się gratulacje nawet od samego prezesa! Barański osobiście pogratuluje Leśniewskiej sukcesu, gdyż prywatnie będzie również jej ogromnym fanem. A w ramach podziękowania zaprosi swoją idolkę na wspólny lunch, co oczywiście postanowią wykorzystać Tomek z Romą!

W 3669 odcinku "Na Wspólnej" Marta przyjmie propozycję prezesa stacji i wybierze się z nim na wspólny obiad. Tyle tylko, że nie będzie świadoma, że ich wyjście nagrywa Tomek, który natychmiast przekaże swoje wideo Romie! Oczywiście, dla Lenarskiej będzie to chleb powszechny, gdyż w końcu będzie miała przeciwko Leśniewskiej mocny dowód, a niczego nie będzie pragnęła bardziej jak tylko pozbycia się swojej rywalki z telewizji. Dlatego już w 3669 odcinku "Na Wspólnej" Roma doskonale będzie wiedziała, co zrobić z pozyskanym wideo. Tyle tylko, że w kolejnym odcinku dojdzie do zaskakującego zwrotu akcji!

W 3670 odcinku "Na Wspólnej" Leśniewska weźmie sobie dzień wolnego, gdyż poczuje, że ostatnio za bardzo oddała się pracy. Marta wykorzysta czas wolny, aby pojeździć na rowerze, ale wtedy dojdzie do wypadku. Dziennikarka wywróci się na bruk na dziedzińcu i poobija sobie całą twarz. Oczywiście, Leśniewska będzie przerażona, gdyż pojutrze będzie miała prowadzić program na żywo, a jej obrażenia okażą się na tyle poważne, że osoby ze stacji nie będą w stanie ich ukryć. Wówczas w 3670 odcinku "Na Wspólnej" Roma uda wielce przerażoną i odegra przed Bryckim (Piotr Duda) niezłą szopkę tylko po to, aby zająć miejsce Marty!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze