Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3664: Roma zniszczy Martę?! Podstawi tajemniczego Tomka - ZDJĘCIA

2023-07-10 14:53

W 3664 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) zorganizuje casting na współprowadzącego weekendowy program śniadaniowy. Leśniewska będzie załamana poziomem kandydatów, których wybierze dla niej Roma (Julia Kamińska) do czasu aż jej uwagę przykuje Tomek (Paweł Dobek). W 3664 odcinku "Na Wspólnej" Marcie spodoba się przystojny i dowcipny Gęba, ale Leśniewska nie będzie miała pojęcia, że jej nowy kolega z pracy jest w zmowie z Lenarską! I to sprawi, że szybko wcielą w życie swój plan! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3664 - wtorek, 25.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3664 odcinku "Na Wspólnej" rozpocznie się casting na współprowadzącego poranny weekendowy program śniadaniowy, który szefostwo stacji zaoferuje Marcie. Tyle tylko, że z propozycji Leśniewskiej bardziej ucieszą się Roma z Filipem (Marcin Chochlew), gdyż Lenarska od razu zacznie szukać dla Leśniewskiej idealnego partnera wśród dziennikarzy internetowych, zaś Konarski zaprojektuje wygląd studia. Sęk w tym, że Marta nie będzie chciała się na to zgodzić, ale ostatecznie przyjmie inicjatywę Bryckiego (Piotr Duda). A co więcej, odrzuci swoje uprzedzenia wobec Romy i pochwali jej zaangażowanie, które w 3664 odcinku "Na Wspólnej" poskutkuje wyborem kandydatów na współprowadzącego. I wtedy entuzjazm Leśniewskiej znów zgaśnie!

Wszystko przez to, że w 3664 odcinku "Na Wspólnej" Marta będzie zażenowana poziomem kandydatów, jakich wybrała Roma. Mimo iż, ogłoszenie spotka się ze sporym odzewem ze strony mężczyzn, to żaden z nich nie będzie miał odpowiednich kwalifikacji, aby wystąpić obok Marty. Do czasu aż na castingu nie zjawi tajemniczy Tomek, który od razu przykuje uwagę Marty. A to dlatego, że wśród innych kandydatów będzie wyróżniał się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim poczuciem humoru. To sprawi, że w 3664 odcinku "Na Wspólnej" Geba wygra przesłuchanie, czego szczególnie pogratuluje mu Lenarska. Ale oczywiście niebezinteresownie, gdyż szybko wyjdzie na jaw, że Roma specjalnie wybrała mu tak fatalnych kontrkandydatów, aby bez żadnych problemów mógł wygrać casting! I zacznie domagać się od niego podziękowań!

Oczywiście, w 3664 odcinku "Na Wspólnej" Marta nie będzie świadoma, że Tomek jest w zmowie z Romą. Oczarowana swoim nowym współprowadzącym następnego dnia umówi się z Lenarską, aby sprawdzić jak Gęba radzi sobie przed kamerą. Wówczas Tomek wzbudzi podziw już nie tylko Marty, ale również jej syna Ksawerego (Adam Tomaszewski), który będzie dumny z tego, że jego matka będzie pracować z kimś tak dla niego ważnym. A Gęba w 3664 odcinku "Na Wspólnej" szybko to wykorzysta i zacznie schlebiać Marcie, mówiąc, iż uczył się dziennikarstwa, oglądając jej programy. Dzięki temu jeszcze bardziej wkupi się w łaski Leśniewskiej, która aż zacznie jeść mu z ręki, zupełnie nieświadoma niebezpieczeństwa, jakie czai się ze strony Romy! W przeciwieństwie do Filipa, który od tego momentu przestanie jej ufać!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze