Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3670: Tragiczny wypadek Marty! Roma odegra niezłą szopkę, aby zająć jej miejsce - ZDJĘCIA

2023-07-13 14:22

W 3670 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) zda sobie sprawę, że ostatnio za bardzo poświeciła się pracy i postanowi nieco przystopować. Leśniewska weźmie sobie dzień wolny i wybierze się na rower, ale niestety wtedy dojdzie do tragedii. W 3670 odcinku "Na Wspólnej" Marta wywróci się na bruk na dziedzińcu i skończy z poobijaną twarzą. Niestety, obrażenia będą tak mocne, że nie uda ich się przykryć na antenie, co postanowi wykorzystać Roma (Julia Kamińska)! Tym bardziej, że Leśniewska sama jej się podłoży! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3670 - czwartek, 3.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3670 odcinku "Na Wspólnej" Marta zacznie przechodzić kryzys. Wszystko przez to, że Leśniewska zda sobie sprawę, że ostatnio za bardzo poświęca się stacji, w której spędza całe dnie zupełnie zapominając nie tylko rodzinie, ale przede wszystkim sobie. A to dlatego, że żona Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) przyjmie propozycję poprowadzenia weekendowego programu śniadaniowego, przez co spadnie na nią jeszcze więcej pracy. I to nie tylko przy emisji, ale również i poza nią, gdy będzie trzeba wybrać odpowiedniego kandydata na współprowadzącego. Ale już w tym wyręczy ją Roma, która specjalnie wybierze tak marnych konkurentów, aby Tomek Gęba (Paweł Dobek) na spokojnie wygrał casting. Szczególnie, że będzie miała w tym ukryty cel, który jednak w 3670 odcinku "Na Wspólnej" rozwiąże się sam!

W 3670 odcinku "Na Wspólnej" Leśniewska postanowi nieco odetchnąć od pracy i weźmie sobie dzień wolnego. Marta zdecyduje się wybrać na rower, ale niestety nie przewidzi następującej tragedii. Żona Mikołaja wywróci na dziedzińcu, przez co skończy z poobijaną i podrapaną twarzą. Wówczas Leśniewską ogarnie ogromne przerażenie, gdyż pojutrze będzie miała przecież prowadzić weekendowy program, a po wypadku wszystko stanie pod znakiem zapytania. Tym bardziej, że w 3670 odcinku "Na Wspólnej" Marta zjawi się w stacji, gdzie wszystkich przerazi swoim wyglądem. W tym oczywiście najbardziej Romę, która będzie robiła dobrą minę do złej gry. Lenarska zacznie udawać wielce przerażoną, choć w głębi serca bardzo będzie się cieszyć z wypadku swojej rywalki, gdyż on tylko ułatwi jej chory plan pozbycia się Leśniewskiej!

W 3670 odcinku "Na Wspólnej" Marta natychmiast trafi pod opiekę specjalistów, ale niestety jej obrażenia okażą się na tyle poważne, że nie uda się ich niczym przykryć. Oczywiście, wtedy Roma zacznie odgrywać przed Bryckim (Piotr Duda) niezłą szopkę, ale zrobi to wyłącznie po to, aby zająć miejsce Leśniewskiej. Szczególnie, że ten cel będzie przyświecał jej od początku powrotu do stacji, dlatego na każdym kroku zacznie knuć. Najpierw spróbuje zepsuć jeden z weekendowych programów, gdy sprowadzi do niego agresywnego gościa, a następnie z pomocą Gęby spróbują sfingować romans Marty z szefem! Ale to nie będzie potrzebne, gdyż w 3670 odcinku "Na Wspólnej" wypadek Leśniewskiej wszystko załatwi!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze