Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3535: Emil powie Pawłowi, kto jest ojcem Gucia? Odbierze wyniki badań i będzie miał nic do stracenia - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-12-05 20:04

W 3535 odcinku "Na Wspólnej" Emil (Piotr Ligienza) odbierze wyniki badań, które wskażą na powrót choroby nowotworowej. Ponad rok temy brat Pawła (Grzegorz Kwiecień) cudem pokonał raka, a kiedy wydawało się, że umrze Beata (Katarzyna Ptasińska) podjęła ryzykowną decyzję, żeby wykorzystać jego nasienie do sztucznego zapłodnienia. Zaszła w ciążę i urodziła syna, którego ojcem jest Emil. Roztrzęsiony tragiczną wiadomością Larsson w 3535 odcinku "Na Wspólnej" zażąda od Beaty wyznania jego bratu prawdy o tym, że on jest tatą Gucia. Co zrobi Beata? Oboje nie zauważą, że ich kłótnię ktoś słyszy. Zobacz ZWIASTUN i ZDJĘCIA z 3535 odcinka "Na Wspólnej" i sprawdź, co będzie dalej.

"Na Wspólnej" odcinek 3535 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

Śmierć w 3535 odcinku "Na Wspólnej" znów spojrzy w oczy Emilowi, który wiele miesięcy temu zgodził się być dawcą nasienia dla Beaty i Pawła, ale dopiero po tym jak odejdzie. Nie czekając aż szwagier umrze, Beata poddała się zabiegowi sztucznego zapłodnienia. Zaszła w ciążę z bratem Pawła, nie mówiąc mężowi, że to nie on jest ojcem ich dziecka. Od tego czasu w "Na Wspólnej" Beata i Emil pilnie strzegą swojej tajemnicy, choć Paweł zauważył jak szczególna więź łączy Larssona z Guciem. Dostał nawet ostrzeżenie od byłej narzeczonej Emila, Marioli (Alicja Pietruszka), żeby na niego uważał, bo nie traktuje Beaty tylko jak bratową.

Nawrót choroby Emila w 3535 odcinku "Na Wspólnej" zdecydowanie zmieni bieg wydarzeń. W momencie gdy Beata i Paweł będą szykowali się do chrzcin Gucia, Wójcik zapowie żonie, że chce, by brat był ojcem chrzestnym ich syna. Ona jednak się na to nie zgodzi. Jak wyjaśni ukochanemu swój sprzeciw? Przecież Emil jest jedyną rodziną Pawła, po leczeniu raka nie może już mieć dzieci, więc kocha Gucia jak swojego syna. Mimo różnicy zdań w 3535 odcinku "Na Wspólnej" to Beata podejmie decyzję, żeby na chrzestnego Gucia wybrać kogoś innego.

Tymczasem Emil po odebraniu wyników badań wskazujących na wznowę raka w 3535 odcinku "Na Wspólnej" będzie tak roztrzęsiony, że zacznie się domagać od Beaty praw do ich syna. Urządzi bratowej awanturę, że od miesięcy okłamują Pawła i zażąda, żeby wreszcie powiedzieli mu kto jest prawdziwym ojcem Gucia. Ich kłótnię w 3535 odcinku "Na Wspólnej" podsłucha Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz), który zacznie podejrzewać, że Beata zdradziła Pawła z Emilem. Walka Emila o dziecko Beaty i Pawła w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" doprowadzi do tragicznych zdarzeń w dniu chrzcin Gucia.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze