Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3511: Paweł dostanie ostrzeżenie od Marioli. Dowie się wreszcie, że Emil kocha Beatę i jej ojcem Gucia? - ZDJĘCIA

2022-10-18 16:12

W 3511 odcinku "Na Wspólnej" Paweł (Grzegorz Kwiecień) pod naciskiem Beaty (Katarzyna Ptasińska) spotka się z Mariolą (Alicja Pietruszka), którą spróbuje przekonać, żeby wróciła do Emila (Piotr Ligienza), nie skreślała od razu Larssona, choć ten jej nie kocha! Ale była narzeczona Emila nie będzie chciała o tym słyszeć. Co więcej w 3511 odcinku "Na Wspólnej" ostrzeże Pawła, żeby uważał na brata, bo między nim i Beatą coś się dzieje. Nie oskarży ich o romans, ale mimo to Wójcik zacznie uważniej przyglądać się żonie i bratu. Domyśli się, co ich łączy, że Emil kocha Beatę i jest prawdziwym ojcem ich syna? Zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3511 - poniedziałek, 24.10.2022, o godz. 20.15 w TVN

Ostrzeżenie Marioli w 3511 odcinku "Na Wspólnej" otworzy Pawłowi oczy na to, co się dzieje w jego domu? Od dawna Emil jest zakochany w Beacie, ale bardzo uważa, żeby brat nie odkrył prawdziwych uczuć do jego żony. Relacje tej dwójki są napięte także z powodu tajemnicy, którą ukrywają przed Wójcikiem, że to Emil jest ojcem Gucia (Franek Rydz), że Beata wykorzystała jego nasienie do sztucznego zapłodnienia. Jak długo jeszcze żona Pawła i jego brat będą go okłamywali? Jak długo jeszcze Wójcik będzie myślał, że Gucio to jego syn?

Emil będzie traktował Gucia jak swojego syna

Przeprowadzka Emila do Wójcików w 3511 odcinku "Na Wspólnej" zacznie działać Beacie na nerwy. Będzie musiała pilnować się, żeby szwagier trzymał się od niej na dystans, ale przecież nie zabroni mu kontaktów z synem. Obiecał,że pomoże im przy Guciu, by mogli odpocząć, lecz kryje się za tym coś więcej - chęć nawiązania więzi z własnym dzieckiem. Emil nigdy bowiem już nie będzie ojcem, stał się bezpłodny po leczeniu na raka.

Mariola ostrzeże Pawła przed Emilem

Aż wreszcie w 3511 odcinku "Na Wspólnej" Beata uzna, że Emil musi się od nich wyprowadzić zanim dojdzie do tragedii i Paweł odkryje, że to właśnie Larsson jest ojcem ich dziecka. Namówi męża na rozmowę z Mariolą, żeby wróciła do Emila mimo, że on wcale jej nie kocha. Podczas spotkania Wójcik postara się przekonać przyjaciółkę, żeby dała jego bratu jeszcze jedną szansę. Kiedy Mariola dowie się, że Emil cały czas mieszka u Wójcika, ostrzeże go, żeby przyjrzał się bardziej bratu i Beacie. - Przyszedłeś przekonać mnie, żebym dała Emilowi szansę? Powiem ci coś, uważaj na niego!

Czy tajemnica Beaty i Emila w "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw?

Po powrocie do domu Paweł w 3511 odcinku "Na Wspólnej" zacznie bacznie obserwować brata i żonę! Zobacz Emila z Guciem i od razu zauważy, że ten traktuje go jak własne dziecko. Wypyta też Larssona o Beatę, która zdecydowanie będzie unikała szwagra, chwil spędzanych sam na sam. Czy tajemnica Beaty i Emila w 3511 odcinku "Na Wspólnej" wreszcie się wyda? Jeszcze nie, ale Paweł zacznie się domyślać, że łączy ich coś więcej.

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Zuza i Bogdan w poważnych tarapatach. Nicole będzie walczyć z Martą i Mikołajem o Stefanka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze