Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3508: Emil przed Pawłem i Beatą wyjawi swoją tajemnicę! Jest bezpłodny tak jak brat - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-18 9:02

W 3508 odcinku "Na Wspólnej" Emil (Piotr Ligienza) w obecności Pawła (Grzegorz Kwiecień) i Beaty (Katarzyna Ptasińska) wyzna całą prawdę o swojej bezpłodności! Brat Pawła, który był dawcą nasienia dla Beaty i jest jest prawdziwym ojcem syna Wójcików, Gucia (Franek Rydz), przerwie wreszcie milczenie. Rodzinne spotkanie w 3508 odcinku "Na Wspólnej" przybierze nieoczekiwany obrót, kiedy narzeczona Emila, Mariola (Alicja Pietruszka) zarzuci mu, że tak naprawdę jej nie kocha, nie chce mieć z nią dziecka. Zaraz potem Larsson wyjawi Beacie i Pawłowi, że nigdy nie będzie ojcem. Zobacz te sceny na ZDJĘCIACH z 3508 odcinka "Na Wspólnej" i w ZWIASTUNIE.

"Na Wspólnej" odcinek 3508 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.15 w TVN

Tajemnica Emila w 3508 odcinku "Na Wspólnej" wyjedzie na jaw w najmniej spodziewanym momencie! Od ponad roku Beata i Emil ukrywają przed Pawłem, że to Larsson jest ojcem Gucia, że to on był dawcą nasienia, z której Wójcikowa skorzystała, gdy chory na raka szwagier był umierający. Nieświadomy niczego Paweł nadal wierzy, że stał się cud, że mimo jego bezpłodności Beata zaszła z nim w ciąże w sposób naturalny. Nie zauważy tego jak w 3508 odcinku "Na Wspólnej" rodzi się coraz bardziej niewidzialna więź między Emilem i Guciem, jakby niemowlak czuł, że wujek jest jego prawdziwym tatą.

Narzeczona Emila w 3508 odcinku "Na Wspólnej" zacznie coś podejrzewać!

Syn Beaty i Pawła w 3508 odcinku "Na Wspólnej" uspokoi się i przestanie płakać dopiero kiedy Emil weźmie go na ręce. U Wójcików zjawi się z narzeczoną Mariolą, która będzie się bacznie przyglądać ukochanemu i Beacie. Zupełnie jakby podejrzewała, że tych dwoje ma coś na sumieniu. Nagle Paweł wypali do brata, że w przyszłości będzie wspaniałym ojcem.

Burzliwe rozstanie Emila i Marioli w 3508 odcinku "Na Wspólnej"

W 3508 odcinku "Na Wspólnej" Emil wpadnie w panikę i szybko zakończy temat, że na razie nie myślą z Mariolą o dziecku. Ona jednak nie wytrzyma i wybuchnie, bo będzie miała już dosyć kłamstw – od dawna nie czuje miłości w swoim związku! W obecności rodziny zapyta więc Larssona, dlaczego właściwie z nią jest. - Po co ze mną jesteś? Daj mi jeden cholerny powód! - krzyknie do Emila, tuż po tym jak oskarży go,że dopiero przy Beacie i dziecku staje się czułym, troskliwym mężczyzną.

- Nikt nie chce być sam... - odpowiedź Emila w 3508 odcinku "Na Wspólnej" zszokuje nie tylko Mariolę, ale także Wójcików. Przerażona Beata aż zblednie, że zaraz może się wydać tajemnica jej i szwagra, który od dawna jest w niej zakochany. - To od dzisiaj jesteś sam. Wpadnij po swoje rzeczy... - Mariola rzuci Emila przy świadkach. Na pożegnanie w 3508 odcinku "Na Wspólnej" odda Larssonowi pierścionek zaręczynowy.

Po rozstaniu z narzeczoną Emil w 3508 odcinku "Na Wspólnej" pójdzie o krok dalej. Wreszcie wyjawi Pawłowi i Beacie dlaczego nie mogło im się udać, dlaczego już same zaręczyny były błędem. - No to się porobiło...

Emil w 3508 odcinku "Na Wspólnej" wyzna Beacie i Pawłowi, że nigdy nie będzie ojcem

- Nie wyglądasz na szczególnie przejętego - zauważy Wójcik, który nie będzie miał pojęcia o miłości brata do jego żony. - Nawet mi ulżyło. Nie będę musiał Marioli oszukiwać - odpowie Emil. - Oszukiwać, co ty ją zdradziłeś? - zapyta Paweł, lecz w 3508 odcinku "Na Wspólnej" brat zaprzeczy. - Jestem bezpłodny, to naświetlanie mnie załatwiło. Zresztą tak jak ostrzegali...

Po tym wyznaniu Emila w 3508 odcinku "Na Wspólnej" Beata z trudem zachowa spokój. Oliwy do ognia doleje z kolei Paweł, który przypomni bratu, że przecież ma "depozyt" w banku nasienia, że po śmierci miał być dawcą dla nich, ale Beatka naturalnie zaszła w ciążę. Emil przemilczy jednak ten temat, a Beata przywoła męża do porządku, że to nie czas, by mówić o nasieniu Larssona.

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Zuza i Bogdan w poważnych tarapatach. Nicole będzie walczyć z Martą i Mikołajem o Stefanka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze