Na Wspólnej, odcinek 3508: Syn Beaty i Pawła wyczuje, że Emil jest jego prawdziwym ojcem - ZWIASTUN

i

Autor: TVN/ x-news.pl Na Wspólnej, odcinek 3508: Syn Beaty i Pawła wyczuje, że Emil jest jego prawdziwym ojcem - ZWIASTUN

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3508: Malutki synek Beaty i Pawła wyczuje, że Emil jest jego prawdziwym ojcem. Wyzna całą prawdę? - ZWIASTUN

2022-10-11 15:48

W 3508 odcinku "Na Wspólnej" Emil (Piotr Ligienza) znajdzie cudowny sposób, żeby mały Gucio, syn Beaty (Katarzyna Ptasińska) i Pawła (Grzegorz Kwiecień) uspokoił się, przestał płakać i zasnął w ramionach prawdziwego ojca. W chwili kiedy Emil Larsson weźmie swojego syna na ręce, połączy ich niewidzialna, wyjątkowa więź. Zupełnie jakby Gucio czuł, że to właśnie brat Pawła jest jego biologicznym tatą. Jeden komentarz Pawła, który w 3508 odcinku "Na Wspólnej" pochwali Emila, że będzie kiedyś wspaniałym ojcem, uruchomi lawinę szokujących zdarzeń. Larsson nie wytrzyma i w obecności Wójcików powie całą prawdę? Sprawdź, co się wydarzy dalej.

"Na Wspólnej" odcinek 3508 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3508 odcinku "Na Wspólnej" napięcie u Beaty i Pawła sięgnie zenitu! Wójcikowie będą wyczerpani ciągłym płaczem synka – kompletnie nie poradzą sobie z dzieckiem, a do tego będą przemęczeni, niewyspani. Mały Gucio ostro da się rodzicom we znaki. Ale nadejdzie moment, w którym Beata i Paweł zaczną podejrzewać, że Guciowi coś dolega.

O radę w 3508 odcinku "Na Wspólnej" poproszą Marię Ziębę (Bożena Dykiel), której zdaniem maleństwu udzieli się stres rodziców. Po wyjściu Pawła do pracy załamana Beata wyzna, że rola matki ją przerasta, że ciągle się nie wysypia i nie panuje nad nerwami. Maria wyręczy Beatkę w opiece nad synem, a młodą mamę wyśle na krótką drzemkę do swojego mieszkania. 

Po powrocie Pawła w 3508 odcinku "Na Wspólnej" Wójcików odwiedzą Emil z narzeczoną Mariolą  (Alicja Pietruszka). Wszyscy natychmiast zauważą, że Gucio wycisza się tylko w objęciach wujka. Tylko Beata i Emil będą wiedzieli, że dziecko może instynktownie wyczuwać, że to właśnie on jest jego prawdziwym ojcem, dawcą nasienia. Paweł oceni, że brat w przyszłości będzie cudownym ojcem.

W tym momencie Mariola w 3508 odcinku "Na Wspólnej" wybuchnie. Narzeczona Emila zarzuci mu przy rodzinie, że nie czuje, by ją kochał. Zapyta Larssona, dlaczego właściwie z nią jest. To, co Emil powie narzeczonej zszokuje wszystkich! Wreszcie przyzna się, że kocha Beatę, a Gucio jest jego synem? To się wyjaśni w 3508 odcinku "Na Wspólnej".

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Zuza i Bogdan w poważnych tarapatach. Nicole będzie walczyć z Martą i Mikołajem o Stefanka
Nowa czołówka Na Wspólnej. Nowi bohaterowie i piosenka Krzysztofa Krawczyka w tle
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze