Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3539: Tragedia przed chrzcinami syna Beaty i Pawła. Chory Emil wywiezie Gucia do Szwecji? - ZDJĘCIA

2022-11-29 9:02

W 3539 odcinku "Na Wspólnej" chrzciny syna Beaty (Katarzyna Ptasińska) i Pawła (Grzegorz Kwiecień) poprzedzą wstrząsające wydarzenia, które popchną Emila (Piotr Ligienza) do desperackiej decyzji. Zacznie się od tego, że Emil dowie się, że nastąpił u niego nawrót raka i zażąda od bratowej wyznania Pawłowi prawdy o tym, że on jest tatą Gucia (Julian Studziński). Potem tajemnicę Beaty i Emila pozna przypadkiem Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz). Aż wreszcie w dniu chrztu Gucia w 3539 odcinku "Na Wspólnej" Emil zjawi się u Larssonów, weźmie Gucia na spacer i zniknie z synem. Będzie chciał wywieźć go do Szwecji? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"Na Wspólnej" odcinek 3539 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

Chrzciny dziecka Wójcików w 3539 odcinku "Na Wspólnej" odbędą się w dramatycznych okolicznościach i do końca nie będzie wiadomo czy w ogóle dojdzie do uroczystości. Kilka dni przed chrztem Gucia na całą rodzinę spadnie tragedia związana z chorobą Emilka. Wójcik zapragnie, żeby ojcem chrzestnym Gucia został Emil, ale Beacie to się nie spodoba, bo przecież chce trzymać szwagra jak najdalej od swojego syna. Larsson odbierze wyniki badań, które wykażą powrót choroby nowotworowej. Roztrzęsiony tragiczną informacją Emil w 3535 odcinku "Na Wspólnej" zażąda od Beaty, by powiedziała Pawłowi, że to on jest biologicznym ojcem Gucia.

Ich rozmowę podsłucha Włodek Zięba, który w 3536 odcinku "Na Wspólnej" będzie pewny, że Beata zdradziła Pawła z Emilem. W tej sytuacji Wójcikowa powie mu prawdę o sztucznym zapłodnieniu, o wykorzystaniu nasienia Emila i poprosi, żeby zachował tajemnicę. Tymczasem podczas przygotowań do chrztu zniknie gdzieś akt urodzenia Gucia. Jednocześnie Emil wręcza dokument nieznajomemu mężczyźnie, który będzie chciał upewnić, że Larsson jest pewien swojej decyzji. 

Największy dramat rozegra się jednak w 3539 odcinku "Na Wspólnej". Tuż przed chrzcinami syna Beaty i Pawła w ich domu zjawi się Emil, który co prawda nic nie powie bratu, ale zaproponuje, że weźmie syna Wójcików na spacer. Beata zacznie panikować, gdy wyjdzie na jaw, że Emil zaginął podczas spaceru z Guciem. W dodatku nie dodzwoni się do szwagra. Tymczasem Larsson jest z synem w parku zacznie załatwiać przez telefon lot do Szwecji. Wywiezie dziecko za granicę?

W ostatniej chwili Emil w 3539 odcinku "Na Wspólnej" opamięta i odda Wójcikom syna, ale zabraknie go na chrzcie Gucia. Będzie obserwował uroczystość sprzed bramy kościoła. Ojcem chrzestnym zamiast Emila zostanie Damian Cieślik (Waldemar Błaszczyk), a matką chrzestną Mania (Zuzanna Kaszuba), wnuczka Ziębów.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Najnowsze