Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3536: Beata wciągnie Włodka w tajemnicę swoją i Emila. Ujawni, że to nie Paweł jest ojcem Gucia - ZDJĘCIA

2022-11-29 15:46

W 3536 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) powie Włodkowi (Mieczysław Hryniewicz), że to Emil (Piotr Ligienza), a nie Paweł (Grzegorz Kwiecień) jest ojcem jej syna Gucia! Tajemnica Beaty wyjdzie na jaw po tym jak Zięba zobaczy ją ze szwagrem, który zażąda, żeby Paweł wreszcie poznał prawdę o ich synu. Posądzi Beatę i Emila o romans, więc Wójcikowa w 3536 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie miała wyjścia - powierzy Włodkowi swój sekret, błagając, żeby nie wydał jej przed mężem. Sprawy skomplikują się gdy Emil przed chrzcinami Gucia wykradnie akt urodzenia dziecka. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 3536 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3536 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3536 odcinku "Na Wspólnej" Beata nie zdoła dłużej ukrywać co ją łączy z Emilem, dlaczego brat Pawła tak emocjonalnie reaguje na widok Gucia i czemu łączy go z dzieckiem tak wyjątkowa więź. Nawrót choroby nowotworowej Emila doprowadzi do tego, że Larsson przedstawi bratowej swoje żądania. W obliczu śmierci nie będzie miał już nic do stracenia, więc roztrzęsiony tragiczną informacją, niemal rozkaże Beacie, żeby powiedzieli Pawłowi prawdę o tym, że on jest tatą Gucia. Pechowo dla tej dwójki w 3535 odcinku "Na Wspólnej" ich kłótnię podsłucha Włodek Zięba, który od razu pomyśli, że Beata zdradziła Pawła z jego bratem i to z Emilem zaszła w ciążę.

W tej sytuacji Wójcikowa w 3536 odcinku "Na Wspólnej" ujawni Włodkowi, że Emil był dawcą nasienia, że kiedy walczył o życie w szpitalu bez jego zgody i bez konsultacji z Pawłem przeszła zabieg sztucznego zapłodnienia. Zięba nie uwierzy własnym uszom, w to co usłyszy od Beaty. Nie zdoła pojąć jak może okłamywać męża w tak ważnej sprawie. Przecież Paweł na pewno wcześniej czy później dowie się, że Gucio jest synem Emila.

Roztrzęsiona Beata w 3536 odcinku "Na Wspólnej" poprosi Włodka o dochowanie tajemnice, a on się zgodzi. Sprawy i tak zabrną już za daleko, zwłaszcza, że Emil zacznie się domagać swoich praw do dziecka. Przez planowanymi chrzcinami syna Beata i Paweł bezskutecznie będą szukali aktu urodzenia Gucia, nieświadomi, że mógł go zabrać właśnie Larsson.

Jednocześnie Emil w 3536 odcinku "Na Wspólnej" spotka się z podejrzanym mężczyzną, któremu wręczy dokument. Nieznajomy będzie chciał tylko wiedzieć, że Larsson jest pewien swojej decyzji. Zdesperowany, chory na raka Emil będzie jednak gotowy na wszystko.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Najnowsze