Na Wspólnej, odcinek 3472: Cwana intryga Elizy i Luśki nie powiedzie się. Cielecki nie wróci do żony? – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3472: Cwana intryga Elizy i Luśki nie powiedzie się. Cielecki nie wróci do żony? – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3472: Cwana intryga Elizy i Luśki nie powiedzie się. Cielecki nie wróci do żony? – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-08-09 20:22

W 3472 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w wtorek, 9.08.2022 o 20.15 w TVN) Eliza (Katarzyna Chorzępa) nie wytrzyma jak zobaczy ojca (Jacek Kawalec) z dawną kochanką Heleną (Ada Gostkowska) we własnym mieszkaniu! Córka nie daruje mu, że odpuścił sobie walkę o Wandę (Agnieszka Korzeniowska) i całkowicie spisał ich rodzinę na straty. W 3472 odcinku „Na Wspólnej” Eliza postanowi sama pogodzić rodziców, a w swój plan zaangażuje Luśkę (Julia Mika)! Przyrodnie siostry postanowią zbawić Cieleckich do baru „Na Wspólnej”, ale spotkają się z odmową obojga! Czy Wanda i Rafał już nigdy do siebie nie wrócą? Zobaczcie to w ZWIASTUNIE i ZDJĘCIACH z 3472 odcinka „Na Wspólnej”!

"Na Wspólnej" odcinek 3472 - czwartek, 9.08.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3472 odcinku „Na Wspólnej” Eliza o mało nie wyjdzie z siebie jak zobaczy, że Rafał zwabił do jej mieszkania dawną kochankę i nawet nie raczył jej o tym poinformować. Tym bardziej, że Cielecka od razu zauważy, że ojciec wciąż darzy Helenę jakimś uczuciem, a matka Luśki wcale nie jest mu dłużna. W końcu rozwodzi się z mężem i znów będzie do wzięcia, podobnie jak jej ojciec, który ciągle nie pogodził się z Wandą i całkowicie odpuścił sobie walkę o żonę. W 3472 odcinku „Na Wspólnej” Eliza wygranie ojcu, że już w ogóle nie stara się odbudować ich rodziny, czym tylko doleje oliwy do ognia! Cielecki już dłużej nie zniesie humorków córki i postanowi wyprowadzić się do Luśki, o czym przyrodnia siostra oczywiście poinformuje Elizę. Luśka zapewni ją, że ogromnie kibicuje jej rodzicom, aby się zeszli, w związku z czym podsunie Bergowej pewien pomysł!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3473: Michał znów uzależni się od hazardu i zmieni się w potwora! Oberwie nawet Mikołaj - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ zaskakujący finał intrygi Elizy i Luśki w 3472 odcinku „Na Wspólnej” >>>

Eliza i Luśka spróbują pogodzić Cieleckich w 3472 odcinku „Na Wspólnej”!

W 3472 odcinku „Na Wspólnej” przyrodnie siostry same postanowią pojednać skłóconych rodziców Elizy. Luśka zgodzi się pomóc żonie Jarka (Wojciech Rotowski), gdyż będzie miała ogromne wyrzuty sumienia, że to przez nią rozpadło się małżeństwo Cieleckich. Eliza i Luśka połączą siły i uknują cwaną intrygę, która będzie miała na celu zwabienie Wandy i Rafała do baru „Na Wspólnej” i ich pojednawczą rozmowę!

- To co robimy to? – dopyta Luśka.

- A jak myślisz? – spyta ironicznie Eliza.

- To twoi rodzicie – przypomni jej.

- Ale ojciec wspólny – wytknie.

Chwilę później w 3472 odcinku „Na Wspólnej” Eliza zadzwoni do matki z pilną prośbą o spotkanie w barze Ziębów, ale nie będzie chciała zdradzić Wandzie jego powodu. Jednak Cielecka będzie miała na ten wieczór już inne plany i nie zgodzi się spotkać z córką.

- Cześć mamo, mogłabyś teraz wpaść do baru „Na Wspólnej”? – zacznie Eliza.

- A coś się stało? – dopyta Wanda.

- Nie chciałabym mówić przez telefon – powie tajemniczo.

- Wiesz co nie mogę teraz jestem bardzo zajęta. Wiesz co, może wpadnę do ciebie jutro rano? Pa – zakończy rozmowę.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3474: Beata ujawni, że to Emil, a nie Paweł jest ojcem jej dziecka! - ZDJĘCIA

Intryga Elizy i Luśki nie uda się w 3472 odcinku „Na Wspólnej”, ale Cieleccy do siebie wrócą!

W tym samym czasie w 3472 odcinku „Na Wspólnej” Luśka wyśle do ojca SMS-a z błaganiem o spotkanie dokładnie w tym samym miejscu. Jednak i ona będzie musiała pogodzić się z odmową ojca, który wprost zdradzi jej, że ma aktualnie randkę, czym już całkiem zszokuje obie siostry!

- Tato, spotkamy się w barze „Na Wspólnej”. Mam kłopoty. Proszę – napisze Luśka, a po chwili już dostanie odpowiedź: - Nie mogę przyjść do baru. Jestem na randce.

- Na randce? Mówiłaś, że twoja mama wyjechała – zdziwi się Eliza.

- No bo wyjechała – potwierdzi.

- No to z kim on już zdążył umówić się tak szybko? – zdenerwuje się jeszcze bardziej.

Wtedy w 3472 odcinku „Na Wspólnej” Wanda i Rafał wyślą do swoich córek SMS-y, w których załączą zdjęcia ze wspólnej randki! Wówczas dla sióstr stanie się jasne, że Cieleccy ich przechytrzyli i sami postanowili się pogodzić. Jednak żadna z nich nie będzie rozpaczać nad tym, że ich plan się nie powiódł, gdyż dla obu będzie się liczyło szczęśliwe zakończenie i pojednanie Cieleckich!

Spójrz również: Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

Na Wspólnej, odc. 3472: Cielecki (Jacek Kawalec), Wanda (Agnieszka Korzeniowska)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3472: Cielecki (Jacek Kawalec), Wanda (Agnieszka Korzeniowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze