Na Wspólnej, odcinek 3473: Michał znów uzależni się od hazardu i zmieni się w potwora! Oberwie nawet Mikołaj - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3473: Michał znów uzależni się od hazardu i zmieni się w potwora! Oberwie nawet Mikołaj - ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3473: Michał znów uzależni się od hazardu i zmieni się w potwora! Oberwie nawet Mikołaj - ZDJĘCIA

2022-08-09 8:59

W 3473 odcinku "Na Wspólnej" Michał (Robert Kudelski) wróci do nałogu, hazard znów zawładnie jego życiem, a uzależnienie doprowadzi do tego, że przestanie nad sobą panować! Mało tego, Brzozowski zmieni się w potwora, który posunie się do tego, że totalnie obrazi najlepszego przyjaciela, Mikołaja (Krzysztof Wieszczek). Po przegranej w nielegalnym kasynie w 3473 odcinku "Na Wspólnej" Michał będzie tak nabuzowany, że oberwie się głównie Mikołajowi. Będzie z nim coraz gorzej. Zobacz ZDJĘCIA i sprawdź szczegóły.

"Na Wspólnej" odcinek 3473 - środa, 10.08.2022, o godz. 20.15 w TVN

Uzależniony Michał w 3473 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie w stanie zapanować nad emocjami, gdy podczas kolejnej wizyty w nielegalnym kasynie Oskara Gajewskiego (Jarosław Witaszczyk) omal nie straci wszystkiego! Tylko dzięki Mikołajowi, który wyciągnie Brzozowskiego z jaskini hazardu, nie wpadnie w jeszcze większe długi.

Hazard zrobi z Michała furiata w 3473 odcinku "Na Wspólnej"!

Tym razem w 3473 odcinku "Na Wspólnej" szczęście opuści Michała, który stanie się łatwym celem dla Gajewskiego i podstawionych graczy. Mikołaj widząc, jak przyjaciel się pogrąża, spróbuje przekonać go do wyjścia. Zrobi się nerwowo, a Brzozowski wpadnie nagle w szał. I zupełnie zapomni o nałogu z przeszłości i o tym, że teraz miał grać rozsądnie. W końcu da się odciągnąć Mikołajowi od gry. Mimo, że Gajewski z kelnerką (Julia Mikołajczyk) będą go kusili, żeby grał dalej i wziął pożyczkę.

Nie przegap: Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3474: Beata ujawni, że to Emil, a nie Paweł jest ojcem jej dziecka! - ZDJĘCIA

Po wyjściu z kasyna w 3473 odcinku "Na Wspólnej" wciąż nabuzowany Michał sprowokuje kłótnię z Mikołajem. Nie będzie mógł darować Leśniewskiemu, że zepsuł mu wieczór gry w pokera. Nawet gdy przyjaciel wspomni, że w kasynie nagle urwał mu się film i stracił świadomość, choć nie wypił wcale tak dużo. Leśniewski zacznie podejrzewać, że właściciel kasyna w ten sposób go okradł. Jednak w 3473 odcinku "Na Wspólnej" Michał będzie myślał tylko o jednym - zwycięstwie, które przeszło mu koło nosa.

- Trzeba było brać tę pożyczkę! Bym się dwa razy odkuł już! - rzuci w gniewie Michał. Z kolei Mikołaj w 3473 odcinku "Na Wspólnej" przypomni mu, że i tak sporo stracił. - Dwa razy to byś miał więcej długów!

- Dzięki mój aniele stróżu!

- Przecież cię ostrzegałem, mówiłem, że tak będzie...

- Co robiłeś, ostrzegałeś? Cały czas stałeś nade mną i jęczałeś: "Chodźmy, chodźmy"! Nie mogłem się skupić!

- Czyli myślisz, że przegrałeś przeze mnie?! - zapyta Mikołaj, a coraz bardziej wściekły Michał w 3473 odcinku "Na Wspólnej" nazwie przyjaciela skończonym dupkiem. Obrażony Leśniewski nie będzie chciał już więcej z nim gadać.

Robert Kudelski opowiada o swojej metamorfozie i międzynarodowej karierze
Najnowsze