Na Wspólnej, odcinek 3474: Beata ujawni, że to Emil, a nie Paweł jest ojcem jej dziecka! - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3474: Beata ujawni, że to Emil, a nie Paweł jest ojcem jej dziecka! - ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3474: Beata ujawni, że to Emil, a nie Paweł jest ojcem jej dziecka! - ZDJĘCIA

2022-08-09 21:28

W 3474 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) nie zdoła dłużej zaprzeczać, że urodzi dziecko Emila (Piotr Ligienza), że to szwagier, a nie mąż Paweł (Grzegorz Kwiecień) jest ojcem jej syna! Jak do tego dojdzie, że Beatka wreszcie ujawni, że zaszła w ciążę z Emilem? Pod wpływem emocji, silnego wzruszenia w 3474 odcinka "Na Wspólnej" na zajęciach w szkole rodzenia, położna pochwali Larssona, że będzie świetnym tatą, a Beata nie zaprzeczy. Kiedy Paweł dowie się prawdy o dziecku Beatki i brata? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Na Wspólnej" odcinek 3474 - czwartek, 11.08.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3474 odcinku "Na Wspólnej" Beata potwierdzi, że to Emil, a nie Paweł jest ojcem jej dziecka, synka, który urodzi się lada moment. Po aresztowaniu Pawła zakochany w bratowej Larsson zajął miejsce Wójcika, bo już wtedy wiedział, że Beata z nim zaszła w ciążę. Wykorzystała bowiem nasienie, które złożył do banku spermy gdy myślał, że umiera. Nie odważyła się jednak powiedzieć bezpłodnemu Pawłowi, że urodzi dziecko Emila. Z kolei Wójcik uwierzył, że stał się cud poczęcia. Teraz kiedy Paweł siedzi za kratkami, Emil z radością zastępuje go w roli ojca i partnera Beatki, którą kocha niespełnioną miłością.

Nienarodzone dziecko w 3474 odcinku "Na Wspólnej" zbliży ich do siebie jeszcze bardziej podczas kolejnych zajęć w szkole rodzenia. Beata zobaczy z Emilu troskliwego ojca, który tak czeka na syna! Przecież chłopiec ma nawet dostać po nim imię. Tak zdecydował sam Paweł, który chce nazwać syna na cześć wujka!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3486: Poród Beaty w karetce! Urodzi syna Emila zanim dojedzie do szpitala - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

Beata w 3474 odcinku "Na Wspólnej" potwierdzi, że Emil jest ojcem dziecka

Nic dziwnego, że wzruszony Emil w 3474 odcinku "Na Wspólnej" trzymając na rękach lalkę w szkole rodzenia poczuje jakby właśnie został ojcem. Kiedy prowadząca nazwie go "tatą", Beatka będzie tak zakłopotana, że nie zdoła wykrztusić z siebie słowa. Nawet nie sprostuje pomyłki, bo przecież położna stwierdzi fakt. - Widać, kto będzie u państwa zmieniał pieluchy. Brawo, tata!

- To nie jest... - zdoła powiedzieć Beata, żeby w 3474 odcinku "Na Wspólnej" na ranić uczuć Emila. Tym samym potwierdzi, że urodzi dziecko szwagra, a nie męża.

Nowe dowody obciążą Pawła w 3474 odcinku "Na Wspólnej"

Jakby tego było mało w 3474 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw, że aresztowany Paweł okłamał śledczych w sprawie napadu na kantor. Pojawią się bowiem nowe dowody, o którym nawet Emil wiedział. Paweł da się podejść współwięźniowi z celi. Wyzna mu, że wyszedł z pracy pół godziny wcześniej, niż zeznał na przesłuchaniu. 

Sławek (Mariusz Słupiński) w 3474 odcinku "Na Wspólnej" zarzuci Larssonowi, że nie powstrzymał brata. - Miałem kazać mu się przyznać do składania fałszywych zeznań, żeby się jeszcze bardziej pogrążył?!

- Ale przez pół godziny można sporo zrobić!

- On te pół godziny spędził na ławce w parku, popijając piwko!

- Jesteś pewny? To udowodni mi to! Masz jakieś nagrania, świadków, cokolwiek?! Bo wiesz na razie to tak wygląda, jakby zaplanował ten napad! - rzuci oskarżycielsko Sławek. Słowa policjanta w 3474 odcinku "Na Wspólnej" zszokują Beatę tak bardzo, że nagle zemdleje!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze