Na Wspólnej, odcinek 3451: Paweł w więzieniu! Emil udusi brata poduszką i wychowa z Beatą ich dziecko? - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3451: Paweł w więzieniu! Emil udusi brata poduszką i wychowa z Beatą ich dziecko? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3451: Paweł w więzieniu! Emil udusi brata poduszką i wychowa z Beatą ich dziecko? - ZDJĘCIA

2022-06-20 20:29

W 3451 odcinku "Na Wspólnej" Paweł (Grzegorz Kwiecień) w więzieniu stanie się celem bezwzględnego ataku własnego brata? Emil (Piotr Ligienza) z poduszką w ręku zakradnie się do celi Wójcika i zacznie go dusić! Po aresztowaniu za udział w napadzie na kantor mąż Beaty (Katarzyna Ptasińska) usłyszy od prokuratora, że spędzi 3 miesiące za kratkami. Zaraz potem w 3451 odcinku "Na Wspólnej" ziści się najgorszy koszmar Pawła. Ktoś będzie chciał go zabić. Wójcik zobaczy przed sobą Emila jako mordercę! Tak brat Pawła pozbędzie się go, żeby wychować swoje dziecko z Beatą? Zobacz ZDJĘCIA z 3451 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3451 - poniedziałek, 4.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

Fatalna pomyłka w "Na Wspólnej", brutalny napad na kantor i aresztowanie Pawła tuż przed porodem Beaty jeszcze bardziej skomplikują losy Wójcików. Jakby mało było tego, że Beata zaszła w ciążę dzięki zapłodnieniu in vitro, nasieniu Emila, niedługo urodzi dziecko szwagra i wciąż nie ma odwagi przyznać się mężowi, że to nie on jest ojcem.

Horror rozpocznie się w 3449 odcinku "Na Wspólnej" gdy przez pomyłkę Paweł zostanie uznany za sprawcę napadu na kantor. Dwóch zamaskowanych bandytów (Maciej Staniszewski, Michał Zborowski) zaatakuje właścicielkę kantoru (Natalia Pucek). Okradną ją, przystawiając pistolet do głowy, a potem uciekną poważnie raniąc ochroniarza. Poszkodowany kobieta zezna na policji, że to Wójcik ją napadł. Rozpozna Pawła podczas okazania podejrzanych! Jak do tego dojdzie?

W 3449 odcinku "Na Wspólnej" Paweł znajdzie się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. Policja zauważy Pawła w ubraniu roboczym i zatrzyma go, bo wyda im się podejrzany. Funkcjonariusze wezmą go za jednego ze sprawców zdarzenia. Zostanie porażony paralizatorem, skuty i zabrany do aresztu. Podczas przesłuchania śledczy Konopka będzie przekonany, że Paweł jest przestępcą, więc zrobi wszystko, by by przyznał. Na nic się zdadzą tłumaczenia Wójcika, że nie jest żadnym bandytą.

Ciężarną Beatę w 3450 odcinku "Na Wspólnej", którą załamie aresztowanie Pawła będzie wspierał Emil. Ale na zwykłym wsparciu i pocieszaniu bratowej się nie skończy!

Nie przegap: M jak miłość. Iza i Marcin stracą dzieci w nowym sezonie! Skatowana matka Amelki wróci i odbierze im córki

Jak to się stanie, że w 3451 odcinku "Na Wspólnej" Emil zjawi się w celi Pawła z poduszką w rękach i będzie chciał udusić brata? Wójcik stanie się celem ataku w więzieniu, ale napastnikiem nie będzie Emil. Choć to właśnie jego Paweł zobaczy we śnie, kiedy otworzy oczy zobaczy przerażającego współwięźnia. Agresywny osiłek (Paweł Bodych) upatrzy sobie Wójcika jako swoją ofiarę.

Sprawdź też: M jak miłość. Tragedia nadciągnie na Deszczową w nowym sezonie. Kinga i Piotrek pokazali o jeden kadr za dużo - ZDJĘCIA, WIDEO

Mimo, że w 3451 odcinku "Na Wspólnej" w obronie Pawła stanie policjant Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński), który będzie usiłował przekonać śledczego Konopkę o tym, że Wójcik jest niewinny, mąż Beaty zostanie za kratkami aż 3 miesiące. Co gorsza, Beata nie otrzyma zgody na widzenie. Z nerwów dostanie silnych skurczów i to Emil w 3451 odcinku "Na Wspólnej" zajmie się nią i dzieckiem. Kiedy Paweł będzie siedział w więzieniu, brat zajmie jego miejsce przy Beacie jako biologiczny ojciec dziecka. Pójdą nawet razem do szkoły rodzenia.

Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze