Na Wspólnej, odcinek 3450: Agnieszka pozna największą miłość Hebla! Seba opowie jej o kobiecie, dla której był gotowy zabić

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3450: Agnieszka pozna największą miłość Hebla! Seba opowie jej o kobiecie, dla której był gotowy zabić

Na Wspólnej, odcinek 3450: Agnieszka pozna największą miłość Hebla! Seba opowie jej o kobiecie, dla której był gotowy zabić

2022-06-29 14:15

W 3450 odcinku „Na Wspólnej” Agnieszka (Katarzyna Walter) pozna największą tajemnicę Hebla (Tadeusz Huk)! Olszewska dowie się, że nie jest największą miłością Ryszarda, który przed laty całkowicie straci głowę dla innej, z którą także planował się ożenić! Niestety, jego plany zepsuł Niuniek (Joachim Lamża), jego odwieczny wróg, który jakiś czas temu znów pojawił się na jego drodze, a Hebel otrzymał dozgonną okazję do zemsty! W 3450 odcinku „Na Wspólnej” Seba (Bartosz Głogowski) opowie Agnieszce ze szczegółami jak bardzo Niunek zaszedł szefowi za skórę, przez co teraz jest gotowy na wszystko!

"Na Wspólnej" odcinek 3450 - czwartek, 30.06.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3450 odcinku „Na Wspólnej” Seba stanie na życiowym zakręcie. Z jednej strony zakocha się po uszy w Roksanie (Małgorzata Tuszyńska), zaś z drugiej zda sobie sprawę, że jego miłość jest zakazana, gdyż jego wybranka okaże się być córką największego wroga jego szefa! Niestety, Malwina (Martyna Dudek) nie doradzi mu, co powinien zrobić, dlatego na ten temat postanowi porozmawiać z Agnieszką, w której on i Roksana zauważą swojego sprzymierzeńca, który może im pomóc pogodzić odwiecznych rywali. W 3450 odcinku „Na Wspólnej” Seba przyzna się Agnieszce, że okłamał ją w sprawie Roksany, którą jej i Heblowi przedstawił jako niemowę Jowitę. Siostrzeniec Ryszarda zdradzi, że nie miał innego wyboru, gdyż gdyby jego szef poznałby prawdę, to zabiłby jego i ją!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3450: Paweł wrobiony w napad na kantor i zabójstwo ochroniarza! Śledczy podstępem wpakuje go do więzienia – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Agnieszka poznaje największą tajemnicę Hebla w 3450 odcinku „Na Wspólnej” >>>

W 3450 odcinku „Na Wspólnej” Agnieszka będzie wiedziała, że Hebel i Niuniek są odwiecznymi wrogami, ale nie będzie miała pojęcia, co zaszło między nimi przed laty. Wtedy Seba opowie jej ze szczegółami, co zdarzyło się w przeszłości obu gangsterów, którzy nienawidzą się do dziś! Okaże się, że kością niezgody Hebla i Niuńka stała się piękna Helena, która całkowicie zawróciła w głowie Ryszarda! Zakochani byli już o krok od zastania małżeństwem, ale w ostatniej w chwili na drodze ich szczęścia stanął Niuniek, który odbił mu ukochaną!

- Trzeba zakończyć tą idiotyczną historię. Tyle lat nienawiści. Ja nie wiem, a w ogóle o co im poszło? – spyta Agnieszka.

- No o babę, znaczy kobietę. Nie zna pani tej historii? – zdziwi się Seba.

- Nie – pokręci głową.

- Niuniek odbił szefowi jakąś piękną Helenę, to znaczy nie wiem, czy była taka piękna, ale to na pewno Helena. Już się mieli z szefem hajtnąć, a wtedy Niuniek się wbił między wódkę a zakąskę – wyjaśni jej w 3450 odcinku „Na Wspólnej”.

Zobacz także: Aktorzy pożegnali Na Wspólnej! Co dalej z emisją kultowego serialu TVN?

Słowa Seby w 3450 odcinku „Na Wspólnej” zdziwią Agnieszkę. Olszewska nie będzie mogła zrozumieć, że jej mąż ciągle żyje przeszłością i dziewczyną sprzed lat, szczególnie, że jest teraz z nia w szczęśliwym małżeństwie. Oczywiście, Cheblewski potwierdzi, że obecnie szef jest bardzo szczęśliwy, ale są takie sprawy, które nie dają mężczyznom zapomnieć i mocno odbijają się na ich honorze, w związku z czym są gotowi na zemstę nawet po latach!

- I ty chcesz mi powiedzieć, że mój mąż do tej pory myśli o dziewczynie, którą poznał 100 lat temu? – spyta ironicznie Agnieszka.

- Nie, no już o niej nie myśli na pewno. Teraz to w głowi mu jest tylko pani. W głowie i w sercu, no ale wiadomo honor boli cale życie – wytłumaczy jej Seba.

Niestety, w tym przypadku Seba będzie miał rację! Hebel nie odpuści Niuńkowi i w 3452 odcinku „Na Wspólnej” stanie z odwiecznym wrogiem twarzą w twarz, aby ostatecznie pomścić się go za sprawy z przeszłości! Ryszard chwyci za broń, a finał ich starcia będzie miał miejsce w szpitalu!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3453: Elżbieta i Igor stracą córkę! Zaniedbana Julka zniknie z domu w środku nocy – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze