Na Wspólnej, odcinek 3449: Paweł brutalnie zatrzymany przez agresywnych policjantów wskutek fatalnej pomyłki! Nawet Emil odwróci się od brata - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: nawspolnej.tvn.pl Na Wspólnej, odcinek 3449: Paweł brutalnie zatrzymany przez agresywnych policjantów wskutek fatalnej pomyłki! Nawet Emil odwróci się od brata - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3449: Paweł zatrzymany przez agresywnych policjantów wskutek fatalnej pomyłki! Nawet Emil odwróci się od brata - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-06-29 12:12

Fatalna pomyłka w 3449 odcinku "Na Wspólnej"! Paweł (Grzegorz Kwiecień) zostanie brutalnie zatrzymany przez policję, aresztowany i porażony paralizatorem po funkcjonariusze wezmą go za jednego z bandytów, który okradnie kantor i sterroryzuje właścicielkę! Horror rozegra się tuż po napadzie. Co prawda Paweł nie będzie miał z nim nie wspólnego, ale wzbudzi podejrzenia policjantów, którzy w 3449 odcinku "Na Wspólnej" namierzą go w kombinezonie robotnika i czapce jak kominiarka. Po aresztowaniu mąż Beaty (Katarzyna Ptasińska) usłyszy od własnego brata Emila (Piotr Ligienza), że wszystkie dowody przemawiają przeciwko niemu. Zobacz ZWIASTUN 3449 odcinka "Na Wspólnej" i tą scenę WIDEO.

"Na Wspólnej" odcinek 3449 - środa, 29.06.2022, o godz. 20.15 w TVN

Aresztowanie Pawła w 3449 odcinku "Na Wspólnej" to będzie dopiero początek koszmaru Wójcika i Beaty, których przed narodzinami dziecka czeka długa rozłąka. Trudno w to uwierzyć, ale Paweł znajdzie się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze. W drodze z pracy na zakupy nie będzie miał pojęcia, że w pobliskim kantorze dojdzie do napadu. Dwóch zamaskowanych przestępców (Maciej Staniszewski, Michał Zborowski) zaatakuje właścicielkę kantoru (Katarzyna Małyszko). Jeden z bandytów strzeli też do ochroniarza. A później obaj uciekną. Zaalarmowana policja ruszy w pościg i wtedy w 3449 odcinku "Na Wspólnej" na drodze pojawi się Paweł.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3451: Beata urodzi przed terminem z Emilem po brutalnym pobiciu Pawła w więzieniu?! - ZDJĘCIA

Mimo, że policjanci w 3449 odcinku "Na Wspólnej" nie będą mieli pewności, że Wójcik to jeden z poszukiwanych przestępców, od razu go zatrzymają. - Stać policja! - krzyknie jeden z funkcjonariuszy, gdy radiowóz odetnie Pawłowi drogę ucieczki. Mąż Beaty będzie przerażony tym, co się dzieje. - Ale o co chodzi? - spróbuje wszystko wyjaśnić, lecz stróże prawa nie dadzą mu żadnej szansy. - Nie ruszaj się powiedziałem!

- Ja nic nie zrobiłem! To jakaś pomyłka jest! - krzyknie zdesperowany Paweł, ale na nic się to zda. Agresywni policjanci w 3449 odcinku "Na Wspólnej" od razu ruszą do ataku. Rzucą go na ziemię, nie pozwalając na najmniejszy ruch. - Ręce za siebie!

- Co za siebie?! Nic nie zrobiłem! - zdąży jeszcze wrzasnąć Paweł, który w 3449 odcinku "Na Wspólnej" zostanie porażony paralizatorem. Policjanci skują go kajdankami i zawiozą do aresztu, gdzie przedstawią mu zarzut udziału w napadzie na kantor.

Sprawdź też: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Aresztowanego Pawła w 3449 odcinku "Na Wspólnej" odwiedzi za kratkami brat Emil, którego Wójcik zapewni, że nie miał nic wspólnego z napadem, że doszło do jakieś pomyłki i musi to jak najszybciej wyjaśnić. - W twoim aucie znaleźli łom i maseczkę - powie Emil, a w jego słowach zabrzmi coś takiego, jakby w ogóle nie wierzył bratu. Odwróci się od niego w najgorszej chwili? Nie do końca, ale Emil w 3449 odcinku "Na Wspólnej" wykorzysta okazję, żeby zbliżyć się do Beaty, która przecież urodzi jego dziecko!

Najnowsze