Na Wspólnej, odcinek 3346: Joanna znów zostanie matką! Radosna nowina kompletnie zaskoczy Bergów

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3346: Joanna znów zostanie matką! Radosna nowina kompletnie zaskoczy Bergów

Na Wspólnej, odcinek 3346: Joanna znów zostanie matką! Radosna nowina kompletnie zaskoczy Bergów

2021-12-23 7:59

W 3346 odcinku „Na Wspólnej” do Bergów znów uśmiechnie się szczęście! Joanna (Anna Cieślak) usłyszy wspaniałą wiadomość o dziecku, która zupełnie ją zaskoczy, gdyż przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie! Nowy członek rodziny ogromnie wzruszy również Bogdana (Wojciech Brzeziński), gdyż od razu przypomni są ostatnie trudne chwile, związane z brutalnym napadem na jego żonę i domniemaną ciążą. W 3346 odcinku „Na Wspólnej” wszystkie smutki pójdą w niepamięć, a radosna nowina i nowe dziecko znów wywróci życie Bergów do góry nogami!

"Na Wspólnej" odcinek 3346 - czwartek, 23.12.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3346 odcinku „Na Wspólnej” w domu Bergów bez żadnej zapowiedzi pojawią się Jeremi (Sebastian Skoczeń) i Tymek (Eryk Moza), którym Joanna pomagała odbudować więzi rodzinne. Żona Bogdana poznała rodzinę Marceliny (Joanna Osyda) w szpitalu, gdzie trafiła po brutalnym napadzie, myśląc, że jest w ciąży. Niestety okazało się, że charakterystyczne objawy wcale nie zwiastowały dziecka, lecz chorobę, którą na szczęście udało się zażegnać. Tymek od razu zwrócił jej uwagę i jako jedyna wyciągnęła do niego pomocną dłoń, gdy ojciec spisał go na straty! To Joanna zauważyła, że chłopiec ma autyzm i małymi krokami próbowała oswoić z tym Jeremiego i choć wcale to nie było łatwe, to w końcu jej się udało! W 3346 odcinku „Na Wspólnej” obaj postanowią odwdzięczyć się Joannie za jej pomoc i dadzą jej propozycję nie do odrzucenia!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3351: Daria i Adam rodzicami! Dziedzicówna będzie miała niezłą zagwozdkę, jak do tego doszło

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Joanna i Bogdan reagują na radosną nowinę w 3346 odcinku „Na Wspólnej” >>>

W 3346 odcinku „Na Wspólnej” Jeremi poprosi Joannę, aby została matką chrzestną ich drugiego dziecka, Kazimierza! Mąż Marceliny uzna, że tylko w ten sposób mogą podziękować jej za wszystko, co dla nich zrobiła i dalej trzymać nad nimi pieczę!

- Mamy propozycję nie do odrzucenia! – zacznie Tymek.

- Tak, czy chciałaby pani zostać matką chrzestną Kazika? – spyta Jeremi.

- Kazimierza – wtrąci Tymek.

- Kazimierza, zwanego terrorystą. Coraz częściej pożyczam słuchawki od Tymka. Niedługo kupię sobie swoje – zażartuje.

- On jest kochany! – wtóruje chłopiec.

- No jest kochany. Niedługo chrzciny i tak pomyśleliśmy, że jako dobry duch naszej rodziny, mogłaby Pani… - Jeremiemu w 3346 odcinku „Na Wspólnej” aż zabraknie słów, gdyż przywoła sobie na myśl, jak jeszcze niedawno sam przeklinał rady Joanny!

- Zostać jej częścią! – uzupełni Tymek.

- No, w pewnym sensie – stwierdzi.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3350: Smolny wyciągnie z Dagmary prawdę czy Przemek jest ojcem jej dziecka - ZWIASTUN

Ich słowa w 3346 odcinku „Na Wspólnej” kompletnie zaskoczą Bergów! Wzruszony Bogdan aż zaniemówi z wrażenia, a zszokowana Joanna tylko zdoła wykrztusić z siebie tyle, że oczywiście zgodzi się zostać matką chrzestną Kazimierza!

- O rany, tak, pewnie, że tak. Dziękuję bardzo – ucieszy się Joanna.

- Gratuluję. Mieliśmy z Tymkiem zakład i właśnie wygrał – wytłumaczy im Jeremi.

- Wiedziałem, że pani się zgodzi! – wtrąci szczęśliwy chłopiec, czym jeszcze mocniej rozczuli Bergów w 3346 odcinku „Na Wspólnej”!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3346: Beata zajdzie w ciążę z Emilem! Wykorzysta nasienie umierającego brata Pawła - ZWIASTUN

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Beata zajdzie w ciążę z Emilem! Dagmara urodziła dziecko Przemka Smolnego
Najnowsze