Na Wspólnej, odcinek 3351: Daria i Adam rodzicami! Dziedzicówna będzie miała niezłą zagwozdkę, jak do tego doszło

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3351: Daria i Adam rodzicami! Dziedzicówna będzie miała niezłą zagwozdkę, jak do tego doszło

Na Wspólnej, odcinek 3351: Daria i Adam rodzicami! Dziedzicówna będzie miała niezłą zagwozdkę, jak do tego doszło

2021-12-17 22:13

W 3351 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) i Adam (Marcin Rogacewicz) zostaną rodzicami! Szaleńczy zwrot akcji zaskoczy Dziedzicównę, która nie była przygotowana na rolę matki. W 3351 odcinku "Na Wspólnej" dziewczyna zgłosi się do lekarza na badania, a tam usłyszy niebywałe informacje. Splot zdarzeń spowoduje, że będzie musiała podjąć ważne życiowe decyzje, które rzutują na jej przyszłość. Jak ona i Adam zareagują na opiekę nad noworodkiem? Daria zacznie się zastanawiać, jak mogło do tego w ogóle dojść.

"Na Wspólnej" odcinek 3351 - poniedziałek, 3.01.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3351 odcinku "Na Wspólnej" Daria i Adam chcąc czy nie, zostaną rodzicami. Szykuje się tajemniczy i wielki przewrót w ich życiu, a wszystko za sprawą noworodka. Przypomnijmy, że Daria i Adam nie mają za sobą łatwej historii. Burzliwy romans szalonej studentki z niepełnosprawnym wykładowcą skończył się kiedy Daria zdradziła kochanka z jego bratem, Dawidem (Daniel Mosior). Bracia walczyli o dziewczynę, ale ona kazała dać jej spokój. Do czasu, bo w poprzednich odcinkach "Na Wspólnej" ich losy stale się przecinały. Daria rozpoczęła nową pracę w firmie Bartkowiaka, klienta baru Ziębów, którego oblała kawą. Od początku sprawiała problemy, a ostatecznie okazało się, że znów się z Adamem spotykają, ale wtedy u boku mężczyzny była piękna koleżanka z pracy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1626: Marta przechytrzy Argasińskiego i jego wspólniczkę, żeby dostać się do uwięzionej Patrycji

W 3351 odcinku "Na Wspólnej" Daria i Adam pojadą na policję i do szpitala. Wszystko przez to, że odcinek wcześniej w "Na wspólnej" ktoś podrzuci im dziecko! Dziedzicówna usłyszy dziwny hałas zza drzwi, a kiedy je otworzą okaże się, że na wycieraczce leży maluszek. Oboje będą w szoku, skąd noworodek znalazł się pod ich mieszkaniem. W 3351 odcinku "Na Wspólnej" zgłoszą sprawę na policję i poinformują, że znaleźli dziecko. Chwilowo będą zmuszeni wejść zatem w rolę rodziców i zaopiekować się maluszkiem. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 830: Namiętny pocałunek Krzysztofa i Blanki! Wręczy jej wyjątkowy prezent

W 3351 odcinku "Na Wspólnej" Daria i Adam oprócz posterunku policji, odwiedzą też placówkę szpitalną, gdzie dowiedzą się, że dziewczynka ma zaledwie kilkanaście godzin. Maleństwo przejdzie badania, ale to przecież nie rozwiąże największej zagadki. Lekarka w 3351 odcinku "Na Wspólnej" poprosi Dziedzicównę, by zastanowiła się czyje to dziecko. W końcu ktoś musiał jej ufać, że podłożył noworodka właśnie pod ten, a nie inny adres. Daria będzie miała ogromną zagwozdkę, by odkryć prawdę, czemu ktoś wrabia ją w rolę matki. 

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Beata zajdzie w ciążę z Emilem! Dagmara urodziła dziecko Przemka Smolnego
Najnowsze