Na Wspólnej, odcinek 3350: Smolny wyciągnie z Dagmary prawdę czy Przemek jest ojcem jej dziecka - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3350: Smolny wyciągnie z Dagmary prawdę czy Przemek jest ojcem jej dziecka - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3350: Smolny wyciągnie z Dagmary prawdę czy Przemek jest ojcem jej dziecka - ZWIASTUN

2021-12-14 14:21

W 3350 odcinku "Na Wspólnej" Przemek (Eryk Cichowicz) nie przyzna się rodzinie, że jest ojcem dziecka Dagmary (Katarzyna Ucherska), że była nauczycielka i kochanka urodziła mu syna w tajemnicy! Ale Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) weźmie sprawy w swoje ręce. Nie pozwoli, żeby pierwszy wnuk wychowywał się w kłamstwie. Dlatego w 3350 odcinku "Na Wspólnej" spotka się z Dagmarą i wyciągnie z niej całą prawdę czy jej syn to dziecko Przemka i czy on został dziadkiem. Jaką odpowiedź usłyszy? Życie Smolnych już nigdy nie będzie takie samo! Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3350 - czwartek, 30.12.2021, o godz. 20.15 w TVN

Rodzina Smolnych się powiększy kiedy Przemek odkryje, że Dagmara, z którą kiedyś łączył go namiętny romans, w sekrecie urodziła jego dziecko! Takiego zwrotu akcji w życiu Przemka chyba nikt się nie spodziewał. Ostatnio młody Smolny skupił się na rozwoju aktorskiej kariery i związku z Moniką (Karolina Oldyńska), którą kiedyś rzucił dla nauczycielki języka polskiego. Powrót Dagmary nastąpi w najmniej spodziewanym momencie, a widok dawnej kochanki z dzieckiem wzbudzi przerażenie Przemka. Od razu domyśli się, że syn Dagmary jest jego, ale postanowi zachować ten fakt w tajemnicy przed bliskimi.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3345: Przemek ojcem dziecka Dagmary! Nauczycielka urodziła mu syna w tajemnicy - ZWIASTUN

Wiadomość o dziecku Dagmary w 3350 odcinku "Na Wspólnej" dotrze do Smolnego dzięki Basi (Grażyna Wolszczak). Najpierw Krzysztof odbędzie poważną rozmowę z synem, ale Przemek nie przyzna się czy został ojcem dziecka byłej kochanki. A nawet ośmieli się upomnieć ojca, by nie wtrącał się do jego życia. Dla Smolnego stanie się jasne, że musi potwierdzić wszystko u źródła, czyli u Dagmary. Postanowi wyjaśnić sprawę raz na zawsze. Podczas spotkania z byłą ukochaną Przemka zapyta wprost, czy został dziadkiem.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3346: Beata zajdzie w ciążę z Emilem! Wykorzysta nasienie umierającego brata Pawła - ZWIASTUN

Dagmara w 3350 odcinku "Na Wspólnej" zacznie się wykręcać od odpowiedzi, ale strach przed tą rozmową, kolejnymi kontakty z Przemkiem będą dla Smolnego wystarczającym dowodem. Ojcem syna Dagmary wcale nie będzie jej mąż Paweł (Kamil Błoch), którego zdradzała z młodym Smolnym, gdy Przemek był jeszcze jej uczniem w liceum!

Na tym ta historia się nie skończy! Bo Przemek tak łatwo nie odpuści i już w 3351 odcinku "Na Wspólnej" znów odwiedzi Dagmarę, domagając się od niej zgody na odwiedzenie dziecka. A Monika nadal nie będzie miała pojęcia, że Smolny spotyka się z byłą kochanką i ma z nią dziecko.

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Beata zajdzie w ciążę z Emilem! Dagmara urodziła dziecko Przemka Smolnego
Najnowsze