Na Wspólnej, odcinek 3345: Przemek ojcem dziecka Dagmary! Nauczycielka urodziła mu syna w tajemnicy - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3345: Przemek ojcem dziecka Dagmary! Nauczycielka urodziła mu syna w tajemnicy - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3345: Przemek ojcem dziecka Dagmary! Nauczycielka urodziła mu syna w tajemnicy - ZWIASTUN

2021-12-22 20:28

W 3345 odcinku "Na Wspólnej" do życia Przemka Smolnego (Eryk Cichowicz) wróci Dagmara (Katarzyna Ucherska), nauczycielka z liceum, z którą romansował kiedy jeszcze był jej nieletnim uczniem! Kochankowie rozstali się blisko dwa lata temu, a ich spotkanie po tak długim czasie będzie dla obojga szokiem. To Przemek w 3345 odcinku "Na Wspólnej" pierwszy zauważy Dagmarę z dzieckiem na rękach. Wypatrzy dawną ukochaną w jej mieszkaniu, na balkonie, podczas zabawy z synem. Młody Smolny domyśli się, że to on jest ojcem dziecka Dagmary. Nie powie o tym nikomu. Nawet swojej dziewczynie Monice (Karolina Oldyńska). Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3345 - środa, 22.12.2021, o godz. 20.15 w TVN

Powrót Dagmary do "Na Wspólnej" w 3345 odcinku wywróci życie Przemka Smolnego do góry nogami. Niespełna dwa lata temu nauczycielkę języka polskiego połączył z nastoletnim uczniem gorący romans! Dla niego Dagmara zaryzykowała nawet swoją karierę, odeszła od męża Pawła Kamil Błoch). Ostatecznie związek Przemka i Dagmary skończył się w burzliwy sposób. Starsza kochanka zostawiła Smolnego dla męża i zniknęła. Teraz po długiej rozłące w 3345 odcinku "Na Wspólnej" los znów ich ze sobą połączy, a do tego pojawi się też dziecko, prawie 2-letni chłopiec! I to chwili kiedy między Przemkiem a jego obecną dziewczyną Moniką zacznie się źle dziać.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1622: Iza i Marcin będą mieli trzecie dziecko! Szymek pierwszy odkryje prawdę - ZDJĘCIA

W 3345 odcinku "Na Wspólnej" Przemek będzie się stresował nadchodzącym castingiem do roli w filmie, który może być dla niego przepustką do wielkiej kariery.To właśnie na kółku teatralnym prowadzonym przez polonistkę Dagmarę odkrył swój aktorski talent. Tak wszystko się zaczęło. W konkursie weźmie też udział Monika. Młody Smolny będzie musiał zmierzyć się z niepowodzeniem. Dodatkowo okaże się, że jego ukochana zdobyła upragnioną rolę. Między parą dojdzie do kłótni, która w 3345 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie zwiastowała niczego dobrego.

Właśnie wtedy Przemek znów spotka Dagmarę! W 3345 odcinku "Na Wspólnej" zobaczy dawną ukochaną jak będzie się bawiła z dzieckiem na balkonie mieszkania. Dagmara też go dostrzeże i z przerażania szybko zabierze syna, by Przemek go nie zauważył. Za późno, bo Smolny domyśli się, że skoro Dagmara przed nim ucieka z dzieckiem, to znaczy, że ma coś do ukrycia, że to on może być ojcem jej syna.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 829: Falkowicz wreszcie dowie się, że Edzio nie jest jego synem! Badania genetyczne ujawnią zamianę dzieci - ZDJĘCIA

Myśl o dziecku Dagmary w "Na Wspólnej" długo nie będzie dawała Przemkowi spokoju. Nie podzieli się swoimi podejrzeniami z nikim, zwłaszcza z Moniką! Do ich związku wkradnie też zazdrość. Przemek nie zniesie, że kariera Moniki w filmie tak szybko się rozwija. Już w 3349 odcinku "Na Wspólnej" ukochana załatwi mu rolę statysty. Tego samego dnia młody Smolny obserwował z ukrycia Dagmarę, podczas zabawy z synkiem. Kiedy nauczycielka go zauważy, natychmiast się ukryje! Tymczasem Basia (Grażyna Wolszczak) przekaże Krzysztofowi (Łukasz Konopka) szokujące wieści - Przemek może być ojcem dziecka Dagmary. Skąd się o tym dowie? To wyjaśni się w 3349 odcinku "Na Wspólnej"!

Dopiero kilka dni później, w 3351 odcinku "Na Wspólnej" Przemek odważy się spotkać i porozmawiać z Dagmarą, żeby potwierdzić, że jest ojcem jej dziecka. Zachowa to też w tajemnicy przed Moniką. Także Krzysztof Smolny postanowi wyjaśnić z byłą kochanką syna czy urodziła dziecko Przemka!

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Beata zajdzie w ciążę z Emilem! Dagmara urodziła dziecko Przemka Smolnego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze