Na Wspólnej, odcinek 3006: Koniec romansu Przemka z nauczycielką. Dagmara zostawi go dla męża

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3006: Koniec romansu Przemka z nauczycielką. Dagmara zostawi go dla męża

Na Wspólnej, odcinek 3006: Koniec romansu Przemka z nauczycielką. Dagmara zostawi go dla męża

2020-01-09 14:10

W 3006 odcinku "Na Wspólnej" romans Przemka (Eryk Cichowicz) z nauczycielką (Katarzyna Ucherska) przejdzie do historii! Czy widok szczęśliwej Dagmary z mężem (Kamil Błoch) w restauracji złamie serce Smolnego? A może chłopak zacznie myśleć o tym, że jednak codzienność ucznia, a nie robotnika, też jest fajna? Czy Przemek jednak będzie walczył o Damarę, czy wybierze powrót do dawnego życia przekonamy się od 30006 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3006 - środa, 15.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3006 odcinku "Na Wspólnej" Przemek oszaleje z zazdrości na widok Dagmary... z mężem! Smolny nie będzie mógł patrzeć na swoja ukochaną i jej zdrowiejącą relację z Pawłem. Z drugiej strony zaczynają układać się jego stosunki w rodzinie i wśród rówieśników.

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3018: Darek przyłapany na seksie z dwiema kobietami. To się źle skończy - ZDJĘCIA

Przemek poczuje mocne ukłucie zazdrości i W 3006. odcinku serialu "Na Wspólnej" na widok Dagmara z Pawłem restauracji. W dodatku Paweł zobaczy Przemka i... pośle mu pełen satysfakcji uśmiech!

I tak, Przemek w 3006 odcinku nie będzie miał odwagi, aby przerwać to spotkanie. Wycofa się z restauracji, ale będzie mocno wściekły o rozżalony, bo to zobaczył w jego mniemaniu to już będzie zdrada!

Czy sytuacja z 3006 odcinka "Na Wspólnej" okaże się przełomem w jego relacji z nauczycielką? Czy w ten sposób zakończy się romans? Mąż Dagmary nie będzie miał zamiaru odpuścić, więc Przemek będzie na coraz bardziej straconej pozycji...

Czy nastolatek przyjmie, że może życie ucznia i ponowne zbliżenie z zakochaną w nim po uszy Moniką to lepsze dla niego przyszłość? A może wytrwa jako robotnik na budowie, aby utrzymać starsza od siebie ukochaną? Jaką decyzję podejmie młody Smolny przekonamy się może już w 3006 odcinku "Na Wspólnej".

Najnowsze