Na Wspólnej, odcinek 3018: Darek przyłapany na seksie z dwiema kobietami. To się źle skończy - ZDJĘCIA

2020-01-07 14:18 jkk
Na Wspólnej, odcinek 3018: Darek przyłapany na seksie z dwiema kobietami. To się źle skończy - ZDJĘCIA
Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3018: Darek przyłapany na seksie z dwiema kobietami. To się źle skończy - ZDJĘCIA

W 3018 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) zostanie przyłapany w łóżku ze swoimi dwiema kochankami! Jednego dnia Jarogniew (Olgierd Jaworski przyłapie Darka z Anną (Anna Nowak-Ibisz), drugiego sytuacja powtórzy się z... Emilią (Karolina Porcari )! I znów chłopiec okaże się mądrzejszy od mecenasa Żbika... Czy Darek zdoła udobruchać chłopca i obie kochanki, które są nie tylko piękne i bogate, ale przede wszystkim inteligentne przekonamy się w 3018 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3018 - środa, 5.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

Po kolejnej upojnej nocy w 2018 odcinku "Na Wspólnej" Emilia (Karolina Porcari) powie Darkowi (Michał Mikołajczak), że jedyne, co powstrzymuje ją przed traktowaniem go jako materiał na poważny związek to to, że on wciąż spotyka się z Anną (Anna Nowak-Ibisz).

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3020: Julka ciężko chora. Igor i Elżbieta będą drżeli o życie córki - ZDJĘCIA

Żbik w związku z tym zapyta Annę, kiedy załatwi jego sprawę, bo tylko z tego powodu wszedł z nią w erotyczny układ. Usłyszy od niej wprost , że jeśli teraz wyjdzie z mieszkania, żadne z nich na tym nie zyska.

Czytaj też: Gwiazda M jak miłość w Na Wspólnej. Nowa kobieta w życiu Igora Nowaka sprowadzi śmiertelne zagrożenie! - ZDJĘCIA

Niestety, na łóżkowych igraszkach w 2018 odcinku "Na Wspólnej" z obiema paniami przyłapie Żbika Jarogniew! Chłopiec ostrzeże swojego dorosłego przyjaciela, że napyta sobie biedy... Czyżby Jarogniew miał po raz kolejny okazać się znacznie dojrzalszy i przewidujący od mecenasa Żbika?

- Darek próbuje się zmienić, ale okoliczności mu na to nie pozwalają. Wciąż jest stawiany w dosyć skomplikowanych sytuacjach, z których właściwie nie ma dobrego wyjścia. Musi podejmować decyzje trudne i takie, które uwidaczniają jego charakter. Wróci ten czarny charakter, wróci... - ujawni w wywiadzie dla "Świata seriali" Michał Mikołajczak. - Darek zostanie żigolakiem zupełnie przypadkowo... On w to pójdzie ponieważ zostanie spłukany, bez grosza i będzie musiał się jakoś odkuć, a spotka na swojej drodze piękna kobietę, w której się zakocha, ale ich związek będzie trochę skomplikowany. Ona jednak będzie używała Darka bardziej jak pana do towarzystwa, niż partnera - gwiazdor "Na Wspólnej" będzie tłumaczył swojego bohatera.

Na Wspólnej, odcinek 3018: Darek (Michał Mikołajczak), Jarogniew (Olgierd Jaworski )
Autor: X-news
Najnowsze