Gwiazda M jak miłość w Na Wspólnej. Nowa kobieta w życiu Igora Nowaka sprowadzi śmiertelne zagrożenie! - ZDJĘCIA

2019-12-25 9:59 Ag
Gwiazda M jak miłość w Na Wspólnej. Nowa kobieta w życiu Igora Nowaka - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm/ TVN Gwiazda M jak miłość w Na Wspólnej. Nowa kobieta w życiu Igora Nowaka - ZDJĘCIA

Aktorka znana z "M jak miłość" zagra w "Na Wspólnej" tajemniczą kobietę, która wprowadzi sporo zamieszania w życiu Igora Nowaka (Jakub Wesołowski)! W 3003 odcinku "Na Wspólnej" w nową bohaterkę o imieniu Lin wcieli się Mayu Gralińska Sakai, którą widzowie na pewno doskonale pamiętają z roli tancerki Naomi w "M jak miłość". To przez nią Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) został oskarżony o zabójstwo. Czy w "Na Wspólnej" Mayu Gralińska Sakai też sprowadzi nieszczęście na Igora?

"Na Wspólnej" odcinek 3003 - środa, 8.01.2019, o godz. 20.15

Mayu Gralińska Sakai fanom seriali jest znana przede wszystkim z roli Naomi Koszyckiej, która niespodziewanie wkroczyła do życia Marcina w 2016 roku. Kim była Naomi?

Śliczną tancerką, baletnicą, której Chodakowski podarował swój szpik i tym samym uratował życie. Los połączył ich jeszcze silniej kiedy Marcin otoczył Naomi opieką, bo była bita i dręczona przez chłopaka Mariusza (Mariusz Witkowski). W końcu kochanek zamordował Naomi, a Chodakowski został oskarży o zabójstwo.

Nie przegap: M jak miłość. Wesele Izy i Marcina. Wyciekło WIDEO! Nie uwierzycie kto będzie wśród gości!

Od 3003 odcinka "Na Wspólnej" Mayu Gralińska Sakai będzie się wcielać w postać Lin, młodej Chinki, zdolnej pianistki, laureatki Konkursu Chopinowskiego, z którą wywiad przeprowadzi Igor.

Sprawdź też: Na Wspólnej. Nowe oblicze Darka! Nie będzie miał żadnych hamulców

Tyle tylko, że nie wszystko pójdzie po myśli Nowaka. Choć obieca, że odbierze Lin z lotniska, to dojedzie na miejsce spóźniony. Chinka w 3003 odcinku "Na Wspólnej" skorzysta z taksówki. Kierowca zabierze ją za miasto, gdzie zostanie brutalnie pobita i okradziona. Igor będzie miał na sumieniu Lin.

I postanowi rozpocząć prywatne śledztwo w sprawie napadów, za którymi stoi mafia taksówkowa. Igor narazi tym samym siebie i swoją rodzinę - ukochaną Elżbietę (Paulina Chapko) i córkę Julkę (Maja Oświecińska), a także ojca Leszka (Wojciech Majchrzak). 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze