Gwiazda M jak miłość w Na Wspólnej. Nowa kobieta w życiu Igora Nowaka sprowadzi śmiertelne zagrożenie! - ZDJĘCIA

2019-12-25 9:59 Ag
Gwiazda M jak miłość w Na Wspólnej. Nowa kobieta w życiu Igora Nowaka - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm/ TVN Gwiazda M jak miłość w Na Wspólnej. Nowa kobieta w życiu Igora Nowaka - ZDJĘCIA

Aktorka znana z "M jak miłość" zagra w "Na Wspólnej" tajemniczą kobietę, która wprowadzi sporo zamieszania w życiu Igora Nowaka (Jakub Wesołowski)! W 3003 odcinku "Na Wspólnej" w nową bohaterkę o imieniu Lin wcieli się Mayu Gralińska Sakai, którą widzowie na pewno doskonale pamiętają z roli tancerki Naomi w "M jak miłość". To przez nią Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) został oskarżony o zabójstwo. Czy w "Na Wspólnej" Mayu Gralińska Sakai też sprowadzi nieszczęście na Igora?

"Na Wspólnej" odcinek 3003 - środa, 8.01.2019, o godz. 20.15

Mayu Gralińska Sakai fanom seriali jest znana przede wszystkim z roli Naomi Koszyckiej, która niespodziewanie wkroczyła do życia Marcina w 2016 roku. Kim była Naomi?

Śliczną tancerką, baletnicą, której Chodakowski podarował swój szpik i tym samym uratował życie. Los połączył ich jeszcze silniej kiedy Marcin otoczył Naomi opieką, bo była bita i dręczona przez chłopaka Mariusza (Mariusz Witkowski). W końcu kochanek zamordował Naomi, a Chodakowski został oskarży o zabójstwo.

Nie przegap: M jak miłość. Wesele Izy i Marcina. Wyciekło WIDEO! Nie uwierzycie kto będzie wśród gości!

Od 3003 odcinka "Na Wspólnej" Mayu Gralińska Sakai będzie się wcielać w postać Lin, młodej Chinki, zdolnej pianistki, laureatki Konkursu Chopinowskiego, z którą wywiad przeprowadzi Igor.

Sprawdź też: Na Wspólnej. Nowe oblicze Darka! Nie będzie miał żadnych hamulców

Tyle tylko, że nie wszystko pójdzie po myśli Nowaka. Choć obieca, że odbierze Lin z lotniska, to dojedzie na miejsce spóźniony. Chinka w 3003 odcinku "Na Wspólnej" skorzysta z taksówki. Kierowca zabierze ją za miasto, gdzie zostanie brutalnie pobita i okradziona. Igor będzie miał na sumieniu Lin.

I postanowi rozpocząć prywatne śledztwo w sprawie napadów, za którymi stoi mafia taksówkowa. Igor narazi tym samym siebie i swoją rodzinę - ukochaną Elżbietę (Paulina Chapko) i córkę Julkę (Maja Oświecińska), a także ojca Leszka (Wojciech Majchrzak).