M jak miłość. Wesele Izy i Marcina. Wyciekło WIDEO! Nie uwierzycie kto będzie wśród gości!

2019-12-16 11:49 jkk
M jak miłość. Wesele Izy i Marcina. Wyciekło WIDEO! Nie uwierzycie kto będzie wśród gości!
Autor: Facebook M jak miłość M jak miłość. Wesele Izy i Marcina. Wyciekło WIDEO! Nie uwierzycie kto będzie wśród gości!

Już niedługo w "M jak miłość" kolejne wesele! Długo wyczekiwany ślub Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) będzie wystawny, piękny i pełen gości! Kto pojawi się na ślubie i weselu Izy i Marcina? Czy wśród tłumu ludzi znajdą się dawne miłości i będą bawić się równie dobrze jak państwo młodzi? Zagadką jest też, gdzie odbędzie się przyjęcie weselne Izy i Marcina w "M jak miłość". Ogromna sala, którą zobaczycie na WIDEO to na pewno nie jest siedlisko w Grabinie!

M jak miłość. Wystawny ślub i wesele Izy i Marcina! Czy wszyscy goście będą szczęśliwi?

Wyciekło WIDEO ze ślubu i wesele Izy i Marcina w "M jak miłość". Na krótkich ujęciach widzimy wystawną salę, tłum gości i roztańczoną parę młodą! Elegancki Marcin jest dumny i uśmiech nie schodzi mu z twarzy, a Iza w cudownej, koronkowej sukience tańczy rozanielona wokół swojego męża. Kogo widzimy w tle tej pięknej pary młodej?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1483: Kradzież przed ślubem Magdy i Andrzeja. Budzyński złamie prawo

Ślub Izy i Marcina to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w "M jak miłość". Jak widać na WIDEO, które wyciekło do sieci, warto będzie jeszcze chwile poczekać, bo zapowiada się na uroczystość "pełną gębą"!

Wśród gości na ślubie i weseli Izy i Marcina w "M jak miłość" zobaczy,my ich dawnych kochanków: Agnieszkę (Magdalena Walach) , do niedawna także kochankę Olka (Maurycy Popiel) i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), eks Izy i śledczego, prowadzącego sprawę zabójstwa Artura (Tomasz Ciachorowski). Oboje są eks pary młodej są wyraźnie smutni podczas pełnego szczęścia tańca Izy i Marcina.

Na weselu Izy i Marcina w "M jak miłość" zobaczymy także ogromny tłum ludzi! Wielu z tych osób nigdy wcześniej nie widzieliśmy w "M jak miłość" - jak dostaną się na tak ważny ślub?

Jak widać na WIDEO, które wyciekło do sieci, Iza i Marcin wreszcie będą szczęśliwi. Jednak czy to samo będzie można powiedzieć o ich otoczeniu? I dla czego na filmie nie widać Olka? Czyżby dosięgła go jednak sprawiedliwość i ślub najbliższych spędzi w więzieniu? Zobaczymy już niebawem w "M jak miłość"!

Najnowsze