Na Wspólnej, odcinek 3020: Julka ciężko chora. Igor i Elżbieta będą drżeli o życie córki - ZDJĘCIA

2019-12-19 14:05 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3020: Julka ciężko chora. Igor i Elżbieta będą drżeli o życie córki - ZDJĘCIA
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3020: Julka ciężko chora. Igor i Elżbieta będą drżeli o życie córki - ZDJĘCIA

Julka (Maja Oświecińska) z "Na Wspólnej" zachoruje. Na córkę Igora (Jakub Wesołowski) w 3020 odcinku "Na Wspólnej" spadnie poważna choroba. Dziewczynka trafi do szpitala, a podłączona do specjalnej aparatury będzie walczyła o życie. Igor i Elżbieta (Paulina Chapko) w 3020 odcinku "Na Wspólnej" ani na chwilę nie opuszczą córki, drżąc ze strachu, że Julka umrze. Co się stanie z Julką w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 3020 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3020 odcinku "Na Wspólnej" Julka trafi do szpitala! Co się stanie z córką Igora, która zaledwie kilka miesięcy temu stała się ofiarą nauczyciela pedofila Adama (Karol Puciaty)? Na razie nie wiadomo dokładnie na jaką chorobę zapadnie Julka, ale jej stan będzie na tyle poważny, że 10-latka nieprzytomna będzie leżała w szpitalnym łóżku.

Patrz też: Gwiazda M jak miłość w Na Wspólnej. Nowa kobieta w życiu Igora Nowaka - ZDJĘCIA

Igor i Elżbieta przeżyją koszmarne chwile. Strach o życie Julki w 3020 odcinku "Na Wspólnej" będzie tak silny, że rodzice ani na chwilę nie zostawią jej samej. Zrozpaczony Nowak ściskając małą rączkę śpiącej córeczki, której twarz zakryje maska tlenowa będzie się modlił, że jej nie stracić.

Wrócą dramatyczne wspomnienia kiedy to tak samo bał się o ranną w wypadku Elżbietę. Także ukochana Igora ze łzami w oczach będzie czuwała przy Julce, którą przecież kocha jak własne dziecko, od której słyszy pięknie słowo "mamo".

W 3020 odcinku "Na Wspólnej" lekarze zrobią wszystko, by uratować chorą Julkę, ale jej stan przez wiele godzin będzie bardzo poważny. Igora i Elżbietę przy życiu będzie trzymała tylko myśl, że razem są silniejszy, że dla Julki muszą przetrwać wszystko, co najgorsze.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze