Na Wspólnej. Darek zakocha się do szaleństwa! Kasia nie będzie miała żadnych szans - ZWIASTUN

2020-01-02 8:47 jkk
Na Wspólnej. Darek zakocha się do szaleństwa! Kasia nie będzie miała żadnych szans - ZWIASTUN
Autor: X-news Na Wspólnej. Darek zakocha się do szaleństwa! Kasia nie będzie miała żadnych szans - ZWIASTUN

Darek w "Na Wspólnej" sprzeda nie tylko ciało, ale i serce! Jak zdradza Michał Mikołajczak, czyli serialowy Żbik, za nowym zajęciem "zawodowym" Darka czaić się będzie miłość... Czy starsza od Darka piękna Emilia (Karolina Porcari) nauczy swojego żigolaka co znaczy kochać? Jak mówi Mikołajczak owszem, zwłaszcza że okaże się dla niego niezłym wyzwaniem... Czy to oznacza, że uczucie Darka i Kasi w "Na Wspólnej" jest już stracone?

Żbik sprzedaje nie tylko ciało! Odda pięknej Emilii serce!

Jak mówi odtwórca roli Żbika w "Na Wspólnej", Michał Mikołajczak, w życiu jego bohatera nastąpią ogromne zmiany. Nie tylko na złe... Sprzedający swoje ciało Żbik po prostu znów się zakocha!

Zanim Darek w "Na Wspólnej" zacznie zarabiać na życie jako męska prostytutka zostanie prawie bez środków do życia. Okradnie go jego żona, Aneta (Dorota Krempa) i sam rozwód będzie go sporo kosztował. Straci też możliwość wykonywania zawodu prawnika, co mocno utrudni mu odbicie się od dna... Ale czy tylko dlatego stanie się żigolakiem?

- Rozwód będzie kosztował go bardzo dużo, zostanie też okradziony. Zostanie żigolakiem, facetem do towarzystwa. Na chwilę - zdradza w wywiadzie dla "Tele Magazynu" Mikołajczak, czyli Żbik  "Na Wspólnej" i zaraz dodaje: - Tak naprawdę wszystko będzie się kręciło wokół kolejnej kobiety w jego życiu i tak naprawdę Darek się w tej kobiecie zakocha. I dlatego będzie się starał wypełniać jej zachcianki! Dla niego to będzie coś więcej, dla niej to będzie coś mniej...

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3002: Natalia spoliczkuje Przemka! Syn już nigdy nie wróci do domu?

W kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" niewątpliwie między Darkiem a pikną Emilią zacznie dziać się coś więcej. I choć ona będzie oporna: - Później zacznie się wielka burza, wybuchnie bomba! Czy Mikołajczak ma na myśli wybuch wielkiej miłości Żbika i Emilii, czy coś znacznie bardziej dramatycznego?

- W przypadku Darka karma wróci i dostanie obuchem w głowę z wielkim impetem! I będzie musiał jakoś się z tego ponieść. Ale czy mu się to uda? - komentuje sprawy sercowe w tym samym wywiadzie Mikołajczak.  

Zobacz koniecznie: Na Wspólnej, odcinek 3004: Norbert umrze w Afryce? Agata odbierze ostatni telefon od męża - ZDJĘCIA 

Co zatem stanie się z Kasią (Julia Chatys)? - Na razie ich losy się nie przecinają, więc z Kasią nie wydarzy się nic ciekawego... Ale ona wciąż tam gdzieś jest...Uczucie między nimi istnieje, wciąż tli się, al ponieważ spotkało ich takie wydarzenie, a nie inne, to też to ciężko pozbierać. Sama Kasia na szczęście zakocha się i nie będzie czekam zalana łzami, niczym żona marynarza... 

Czy Darek i Kasia jeszcze kiedykolwiek się zejdą? A może starsza piękna kobieta, która sama wie czego chce, nauczy niewiernego Darka miłości? Przekonamy się w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej".

Czytaj także: Na Wspólnej, odcinek 3007: Przemek przyłapie Dagmarę z byłym. Paweł nawiedzi go w pracy

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze