Na Wspólnej, odcinek 2995: Kasia po pijaku spędzi noc z Brunem. Zamieszkają razem! - ZWIASTUN

2019-12-03 20:59 Ag
Na Wspólnej, odcinek 2995: Kasia po pijaku spędzi noc z Brunem. Zamieszkają razem! - ZDJĘCIA
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 2995: Kasia po pijaku spędzi noc z Brunem. Zamieszkają razem! - ZDJĘCIA

W 2995 odcinku "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) rozpocznie nowe życie i znajdzie sobie kolejnego faceta, który pomoże jej zapomnieć o Darku (Michał Mikołajczak). Wybór Kasi padnie na Bruna (Dawid Czupryński), przyjaciela jej brata Jarka (Wojciech Rotowski). Pierwszym krokiem Kasi będzie przeprowadzka do mieszkania Bruna. Jeszcze w tym samym 2995 odcinku "Na Wspólnej" będą się razem bawić na szalonej imprezie. Pijana dziewczyna spędzi noc z byłym narkomanem.

"Na Wspólnej" odcinek 2995 - wtorek, 17.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

Kasia i Bruno z "Na Wspólnej" będą razem? Oboje mają za sobą trudne związki. Ona ledwo co wyleczyła swoje złamane serce po burzliwym romansie z Darkiem Żbikiem, on zniszczył miłość, która wiązała go z Malwiną (Martyna Dudek) kiedy wpadł w narkotykowy nałóg.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2997: Bomba w mieszkaniu Joanny. Psychol wysadzi wszystko w powietrze i zabije Bogdana? ZWIASTUN

Ale już wkrótce bohaterowie "Na Wspólnej" rozpoczną kolejny etap życia. Razem, ale początkowo tylko jako współlokatorzy. W 2995 odcinku "Na Wspólnej" Kasia wyprowadzi się z mieszkania Bogdana (Wojciech Brzeziński) i Joanny (Anna Cieślak) do studenckiego mieszkania swojego brata Jarka, czyli tak naprawdę do Bruna. 

Przyjaciel Berga zapewni Kasię, że może od tej chwili czuć się jak u siebie, że on zadba o to, by dobrze im było pod jednym dachem. W 2995 odcinku "Na Wspólnej" tuż po przeprowadzce z okazji urodzin babci Marii Ziębowej (Bożena Dykiel) jej znajomi zaplanują przyjęcie niespodziankę, które zamieni się w mocno zakrapianą alkoholem imprezę.

Podpita Kasia w 2995 odcinku "Na Wspólnej" zacznie flirtować z Brunem. Chłopak zaproponuje, aby tę noc spędzili razem w jego łóżku. Co na to Kasia? Po szalonej imprezie prześpi się z przyjacielem brata? Wszystko na to wskazuje.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2996: Iga zginie? Michał dowie się o śmierci policjantki przypadkiem! - ZDJĘCIA

Zobaczcie też ZWIASTUN nowych odcinków "Na Wspólnej" na GRUDZIEŃ >>>

Najnowsze