Na Wspólnej, odcinek 2996: Iga zginie? Michał dowie się o śmierci policjantki przypadkiem! - ZDJĘCIA

2019-11-30 7:43 Ag
 Na Wspólnej, odcinek 2996: Iga zginie? Michał przypadkiem usłyszy o śmierci policjantki - ZDJĘCIA
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 2996: Iga zginie? Michał przypadkiem usłyszy o śmierci policjantki - ZDJĘCIA

W 2996 odcinku "Na Wspólnej" Iga (Lidia Sadowa) zginie? Policjantkę, która weźmie udział w tajnej akcji przeciwko mafii handlującej żywym towarem, czeka śmierć? Przestępcy, którzy będą chcieli zrobić z młodych kobiet prostytutki i wywieźć je do burdelu w Niemczech, nie cofną się przed niczym. Uwięziona w piwnicy Iga w 2996 odcinku "Na Wspólnej" będzie zdana na łaskę szefowej mafii, którą okaże się jej zaginiona siostra Agata (Karolina Kuklińska)! A Michał (Robert Kudelski) w 2996 odcinku "Na Wspólnej" usłyszy w radiu, że policjantka nie żyje!

"Na Wspólnej" odcinek 2996 - środa, 18.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

Iga Przybysz z "Na Wspólnej" umrze podczas akcji odbicia ofiar mafii handlującej żywym towarem? W 2996 odcinku "Na Wspólnej" przypadek sprawi, że Michał usłyszy w radiu komunikat, że funkcjonariusze wzięli udział w niebezpiecznej operacji, która skończyła się śmiercią jednej z policjantek. Dla zakochanego Brzozowskiego to będzie prawdziwy wstrząs.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 2997: Joanna uwięziona we własnym mieszkaniu! Psychol Karol zabije Bogdana?

W 2996 odcinku "Na Wspólnej" od razu zadzwoni do Sławka (Mariusz Słupiński), by dowiedzieć się czy chodzi o Igę. Odetchnie z ulgą kiedy dowie się, że Iga żyje, ale jest przetrzymywana przez bandytów w piwnicy ich rezydencji.

Ukochana Michała i pozostałe kobiety będą tam czekały na przyjazd kurierki mafii z Niemiec. Okaże się, że za wszystkim stoi Agata Przybysz, zaginiona wiele lat temu siostra Igi. W 2996 odcinku "Na Wspólnej" policjantka od razu ją rozpozna. Także siostra Igi dostrzeże w niej znajomą twarz.

W 2996 odcinku "Na Wspólnej" Sławek oraz Robert (Dariusz Wnuk) z grupą policjantów rozpoczną akcję zatrzymania handlarzy żywym towarem. Priorytetem dla nich będzie uwolnienie Igi. Niespodziewanie zjawi się tam też Michał, który nie zważając na protesty będzie chciał być na miejscu, żeby zobaczyć Igę.

Zrobi się niebezpiecznie, bo uzbrojeni przestępcy nie będą chcieli poddać się bez walki. Na szczęście w 2996 odcinku "Na Wspólnej" Iga zostanie uratowana. Od razu rzuci się Michałowi w ramiona.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2999: Darek będzie uprawiał seks za kasę! Zostanie żigolakiem

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze